Вищу медичну освіту я здобув в Донецькому державному медичному інституті у 1993 році. Інтернатуру проходив по спеціальності "дитяча неврологія" в обласній дитячій клінічній лікарні м. Донецьк.

З 1995 р. був прийнятий на роботу на кафедру на посаду асистента-стажера, а у 1997 році був обраний на цю посаду за конкурсом. В 2002 році завершив роботу над кандидатською дисертацією присвяченій тривалій відсутності свідомості у дітей внаслідок нетравматичних ушкоджень мозку.

З лютого 2010 р. працював на посаді доцента кафедри дитячої та загальної неврології інституту післядипломної освіти Донецького національного медичного університету. Протягом всього цього періоду очолював лабораторію нейрофізіологічної діагностики Донецького обласного дитячого клінічного центру нейрореабілітації.

На сьогодні маю 103 надруковані наукові праці, є співавтором 2 монографій та 6 методичних рекомендацій з грифом МОЗ України, уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги «Епілепсії у дітей» та 3 патентів на винахід, включаючи єдиний в Україні посібник з клінічної електроенцефалографії у дітей.

Проходив стажування по дитячій неврології та електроенцефалографії в НДІ педіатрії та дитячої хірургії (Москва), тренінги з належної клінічної практики. Неодноразово приймав участь у фахових наукових конференціях, семінарах, симпозіумах.

Мій основний професійний інтерес полягає у вивченні діагностики та лікування епілепсій та неепілептичних пароксизмальних станів, головного болю у дітей. Основним лікарським правилом вважаю "Primumnonnocere!", що в перекладі з латинської означає "Найперше - не зашкодь!". Саме тому в своїй діяльності дотримуюся принципу обґрунтованого розумного мінімалізму в призначенні обстежень та лікування.

Відгуки про фахівця

Були у Анатолія Анатолійовича рік тому з приводу «епіактівності ГМ», якої як виявилося і в помині не було, а ми рік (!) приймали протисудомний препарат. Слава Богу, що є ще такі Лікарі!

Олена

Відео з фахівцем