Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Hysteroscopy

Hysteroscopy

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ ГІСТЕРОСКОПІЇ В УНІВЕРСАЛЬНІЙ КЛІНІЦІ «ОБЕРІГ»

 • Більше 50% гінекологічних втручань в Універсальній клініці «Оберіг» здійснюють за допомогою гістероскопії. Спеціалісти Центру здоров’я жінкимають багатий досвід проведення цієї операції, а також неодноразово стажувалися закордоном.
 • Гістероскопія – сучасний малоінвазивний метод лікування таких розповсюджених захворювань, як поліпи і гіперпластичні процеси ендометрія, субмукозні міоми, аномалії розвитку матки, синдром внутрішньоматкових синехій та ін.
 • Гістероскопія проводиться під внутрішньовенним наркозом з мінімальною травматизацією здорових тканин. Жінка може залишити клініку в той самий день.
 • В нашому медичному центрі використовується найбільш сучасна гістероскопічна стійка фірми KARL STORZ.
 • Працює власний патогістологічний центр для дослідження зразків тканин, отриманих при гістероскопії.


Центр Здоров’я Жінки пропонує повний спектр консультативних, діагностичних, лікувальних та реабілітаційних послуг жінкам будь-якого віку. Основна мета нашої роботи — це збереження репродуктивного здоров’я жінки, рання діагностика і малоінвазивна (малотравматична) корекція захворювань на ранніх стадіях їх розвитку (онкологічні захворювання, фіброміома, поліпи та ін.) 

Центр Здоров’я Жінки

Варто наголосити, що в розвинутих країнах у клінічній практиці протягом останнього десятиліття майже перестав використовуватись такий грубий спосіб діагностики і лікування захворювань ендометрію (матки) як вишкрібання порожнини матки. На зміну йому прийшов делікатний метод гістероскопії — ендоскопічна методика, яка дозволяє оглянути порожнину матки, встановити причину патологічних змін і виконати великий спектр втручань без додаткових травм і розрізів та варварського вишкрібання! 


Гістероскопія може застосовуватися для діагностики (т. зв. «офісна гістероскопія»), і проводитися в амбулаторних умовах, без наркозу і больових відчуттів. Іншим видом є хірургічна гістероскопія — метод, який дозволяє виконувати малоінвазивні втручання у порожнині матки при таких захворюваннях, як поліпи, міома (фіброміома) матки, безпліддя, аномалії внутрішньої анатомії матки та ін. В більшості випадків такі втручання дозволяють зберегти матку та репродуктивну функцію жінки, на відміну від «класичної» хірургії. Незаперечною перевагою таких втручань є короткий термін перебування в стаціонарі, який у більшості випадків складає лише 1 добу! В клініці «Оберіг» виконується увесь спектр гістероскопічних оперативних втручань із застосуванням найкращої техніки і руками визнаних фахівців, які довготривалий час займаються оперативною гінекологією та неодноразово стажувалися в кращих клініках Європи. 


Отже — на сьогоднішній день, без сумніву, — найбільш інформативними, щадними і затребуваними в гінекології є офісна гістероскопія, гістерорезектоскопія та лапароскопія — це більше ніж 90% від усіх оперативних втручань, які нині виконуються в країнах Євросоюзу! 


Офісна (діагностична) гістероскопія проводиться в умовах гінекологічного кабінету без розширення цервікального каналу шийки матки (що значно зменшує дискомфорт та больові відчуття під час процедури). Звертаємо Вашу увагу на те, що в МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» для проведення даного втручання використовується найсучасніша гістероскопічна стійка фірми KARL STORZ а гнучкий мікрогістероскоп має надзвичайно малий зовнішній діаметр — всього 3,1 мм. Мала вага забезпечує максимальний контроль і точне управління. Маніпуляцію проводять висококваліфіковані лікарі під місцевим знеболенням. Під час проведення офісної гістероскопії за необхідності можна взяти біопсію, результати якої надаються лікарю вже через 3 дні, завдяки наявності в клініці «Оберіг» власної патоморфологічної лабораторії. Завдяки офісній гістероскопії можна провести діагностику внутрішнього стану матки, неплідності, порушення менструального циклу, визначити причину кровотечі та усунути її, а також видалити поліп розмірами до 4 мм. Вже за 2 години після процедури жінка може йти додому. 


Хірургічна (лікувальна) гістероскопія в МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» також проводиться з використанням найсучаснішої гістероскопічної стійки KARL STORZ та унікальних гістерорезектоскопів та ендоматів. 


Зверніть увагу, що з 1 серпня 2009 року значно розширився перелік послуг в гінекології, переважно — гістероскопічних та лапароскопічних втручань. Тепер, завдяки високій кваліфікації лікаря-гінеколога, під короткочасною внутрішньовенною анестезією, з мінімальною травматизацією, в клініці «Оберіг» можна провести наступні маніпуляції: 

 • видалення міом І і ІІ ступенів;
 • гістероскопічну абляцію ендометрію; 
 • ембріоскопію; 
 • метропластику; 
 • реканалізацію інтрамуральних облітерацій маткових труб;
 • видалення субсерозних міом; 
 • видалення тканин пухирцевого заносу і залишків плідного яйця, та багато інших. 


Поряд з гістероскопією і гістерорезектоскопією в клініці широко використовується і лапароскопія. Завдяки цьому малоінвазивному методу досягається мінімізація травматизму тканин, а тривалість післяопераційного періоду зменшується до 1–2 діб. Так само знижується ризик виникнення ускладнень, оскільки істотно зменшений контакт інструментів з внутрішніми органами. 


Лапароскопія в МЦ «Оберіг» здійснюється в умовах єдиної в Україні інтелектуальної операційної OR-1, оснащеної устаткуванням останнього покоління, від світового лідера фірми KARL STORZ. Так само як і гістероскопія, лапароскопія може носити і діагностичний характер, що дає неймовірно інформативні клінічні результати в діагностиці захворювань придатків матки та органів малого тазу. 

ЛАПАРОСКОПІЧНО В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОБЕРІГ» ВИКОНУЮТЬСЯ

 • гістеректомія (екстирпація) лапароскопічна; 
 • лапароскопічна асистуюча трансвагінальна гістеректомія;
 • лапароскопічна резекція матки; 
 • лапароскопічна суперцервікальна (надпіхвова) гістеректомія з придатками;
 • лапароскопічні втручання при патології яєчників і труб; 
 • лапароскопічні контрацептивні втручання на маткових трубах та багато інших. 


Збереження здоров’я жінки та її репродуктивної функції якнайдовше — основа нашої роботи. Будь-які проблеми зі сфери акушерства і гінекології будуть вирішені на найвищому рівні із застосуванням найсучасніших методик, які використовуються в кращих клініках світу. Переконайтеся, що при виборі способу оперативного втручання в гінекології завжди є малоінвазивна альтернатива у вигляді гістеро- чи лапароскопії — ефективна, безпечна і економічна! Телефонуйте:

(044) 521 30 03