Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Circumcision (circumcision) in children

Circumcision (circumcision) in children

Циркумцизіо - це видалення крайньої плоті пеніса. В період новонародженості ця операція виконується без анестезії в умовах пологового будинку. У подальшому, по мірі розвитку дитини, операція виконується під загальним наркозом в умовах стаціонару. Це операція також є хірургічною корекцією при наявність рубцевих фімозів і парафімозів.


Тактика операції: існують дві методики виконання даної операції. Перший варіант це горизонтальне обрізання вільної крайньої плоті з наступним зшиванням зовнішнього і внутрішнього листків крайньої плоті. Другий варіант виконується за допомогою пластикового кільця, на яке нанизується вільна крайня плоть, а з зовнішнього боку по окружності кільця натягається нитка і виконується обрізання крайньої плоті по верхньому краю кільця. Через 7-14 днів кільце самостійно відпадає. Основні ускладнення, які можуть бути - це кровотеча і інфекція, але їх легко уникнути, дотримуючись простих правил гігієни та санітарії. Хірурги Центру інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології допоможуть визначити, який варіант операції буде найбільш прийнятним для вашої дитини.


Догляд на дому: як правило, після операції, шкіра в області швів або ж навколо кільця чутлива, почервоніла і набрякла. Почервоніння, набряк і чутливість проходять на 3-й день. Враховуючи це, памперс повинен бути вільно одягнений, щоб запобігти тертю зі шкірою. Пов'язка, накладена після операції, може бути видалена через 24 години. Пеніс акуратно миють водою, 3 рази на день (бажано без мила). Після миття можна наносити вазелін або мазь з антибіотиком. Кільця самостійно відпадають до 14-го післяопераційного дня (в середньому до 10-го). Ні в якому разі не тягніть за кільце-це може спровокувати кровотечу.


У яких випадках варто хвилюватися? Обов'язково покажіться свого хірурга, якщо ви помітили, що знов виникло почервоніння шкіри або набряк, якщо дитина мочиться по краплях, а не безперервним струменем, при наявності гною або кровотечі, і якщо кільце не відпало через 14 днів після операції.


Виконання таких маніпуляцій, як обрізання, з одним із найбільш важливих для майбутньої дитини органом вимагає уваги і високої кваліфікації дитячого лікаря-уролога. Не довіряйте здоров'я своєї дитини неперевіреними фахівцям - звертайтеся до професіоналів Центру інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології клініки «Оберіг». Телефонуйте:

(044) 521 30 03