Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Breast augmentation

Breast augmentation

Красиві груди – символ жіночності та привабливості. У Центрі пластичної хірургії "Oberig Beauty" проводять всі види операцій, які покращують зовнішній вигляд грудей і повертають жінкам упевненість в собі. Пластика грудей (мамопластика) включає три основні категорії – збільшення, зменшення і підтяжка грудей.


Жінки вибирають збільшення грудей, щоб надати їм красиву форму і об'єм, в тому числі, після пологів. Цей вид операції може використовуватися при асиметрії молочних залоз, коли збільшують меншу за розмірами грудь. Найчастіше збільшення грудей проводять за допомогою імплантів, які поміщають через невеликі розрізи в складці під грудьми, в пахвовій западині або в області ареоли.


Збільшення грудей – це малотравматична і безпечна операція. Імпланти не перешкоджають грудному вигодовуванню. Всупереч поширеним міфам, з імплантами можна літати на літаку і займатися дайвінгом. Сучасні імпланти не "зношуються". Якщо жінку все влаштовує, в їхній заміні немає необхідності.

Імпланти
Імпланти

Зменшення грудей – справжній порятунок для жінок з великими і важкими грудьми, які скаржаться на біль в шиї і спині, незручність у виборі одягу, а також психологічний дискомфорт. Під час операції хірург видаляє зайву шкіру і тканини молочної залози. Після операції жінки швидко помічають поліпшення якості свого життя – проходять болі в шиї та спині, можна спати на животі, бігати і стрибати, легко купувати красиву білизну, сукні та блузи.


Підтяжка грудей (мастопексія) – вибір жінок, які хочуть поліпшити форму грудей і повернути її пружність. На жаль, внаслідок вікових змін або після годування грудьми, шкіра розтягується, і груди опускаються вниз. Перемогти невблаганні закони гравітації допоможе сучасна пластична хірургія.


Щоб підняти груди, видаляють зайву шкіру. Використовують кілька видів розрізу: в формі якоря, навколо ареоли і вертикально вниз або тільки навколо ареоли. Згодом шви стають малопомітними. Мастопексія може поєднуватися з одночасним зменшенням або збільшенням грудей.


Реконструкція грудей необхідна жінкам, яким була видалена грудь або її фрагмент під час лікування раку молочної залози. Відновлюють колишню форму і об'єм молочної залози за допомогою імплантів або власних тканин жінки. Імплант підбирається необхідного розміру, щоб груди були симетричними.


Реконструкцію грудей можна проводити одномоментно, в цьому випадку хірург-онколог працює в команді з пластичним хірургом. Але при бажанні пластичну операцію можна зробити в будь-який час після мастектомії або лампектомії. Реконструкція грудей не чинить ніякого впливу на ризик рецидиву раку.


Щоб зберегти здоров'я і радіти красі свого тіла, дуже важливо вибрати гідну довіри клініку і досвідченого висококваліфікованого хірурга. Телефонуйте до Центру пластичної хірургії "Oberig Beauty" за телефоном (044) 222 61 11!