Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Diagnosis of "liver cancer": diagnosis and treatment at the clinic "Oberig"

Diagnosis of "liver cancer": diagnosis and treatment at the clinic "Oberig"

Вам поставили діагноз рак печінки? Ця звістка може привести до розгубленості й розпачу багатьох людей. Виникає безліч питань: що робити далі? А, може, сталася помилка і це не рак? А це лікується чи ні? Які є методи лікування? До кого звертатися?

Зверніться в клініку «Оберіг» - і ми пройдемо з Вами пліч-о-пліч усі етапи шляху до одужання. Чому саме до нас, в «Оберіг», і що «особливого» ми пропонуємо?

Ми зробимо всі необхідні дослідження, аби мати абсолютну впевненість, що при встановленні діагнозу не сталося помилки. Використовуючи надсучасне обладнання, визначимо наявність пухлини, її характеристики та особливості:

  • Спеціальна так звана «ф’южн»-технологія поєднує ультразвукові зображення з КТ та МРТ зображеннями, які наче пазли складають результати трьох методик в «єдину картинку» для абсолютної впевненості у правильності діагнозу.
  • Трифазна комп’ютерна томографія з контрастним підсиленням дозволяє з точністю до міліметра визначити поширення пухлини, її зв’язок з судинами, наявність метастазування та можливість повного хірургічного видалення пухлини. При цьому доза опромінення на новому апараті є майже вдвічі меншою за опромінення, які пацієнти отримають на подібних томографах попередніх поколінь.
  • Надсучасне та найпотужніше МРТ 3 Тесла з спеціальним контрастом «Прімавіст» (Primavist) дозволяє робити дифузно зважені зображення високої роздільної здатності, щоб відрізнити доброякісні новоутворення від злоякісних, первинні пухлини печінки - від метастазів з інших органів, а також виявляти патологічні зміни в жовчних шляхах.
  • Виконання біопсії (забір маленької частини виявленого утворення) під контролем УЗД або КТ для подальшого гістологічного дослідження потрібне для верифікації клітинного різновиду пухлини та подальшого вибору тактики лікування.

Ми «сплануємо» і «вивіримо» кожен крок Вашого оперативного втручання:

  • Команда лікарів-анестезіологів обстежить Вас і відкоригує всі наявні супутні проблеми до оперативного втручання, буде стежити за Вашим станом під час та після операції.
  • Команда лікарів-хірургів разом з командою радіологів за допомогою спеціальних комп’ютерних програм (Liver analysis) зроблять об'ємні КТ-реконструкції для точного визначення об’єму пухлини та здорових тканин печінки для максимального їх збереження. Це дозволить хірургу спершу спланувати Вашу операцію «віртуально» та побачити Вашу печінку на моніторі, щоб спрогнозувати всі кроки під час реального втручання.

Ми можемо допомогти в найважчих клінічних випадках, які раніше взагалі вважалися неоперабельними або вважаються занадто складними для виконання:

  • Наші хірурги володіють трансплантаційними технологіями в хірургії печінки, які розширюють можливості видалення погранично резектабельних пухлин, проростаючих у судини, які несуть кров до печінки; застосовують різноманітні судинні протези; здійснюють ізольоване відключення печінки з кровообігу у надзвичайно тяжких випадках ураження печінки, а після виконання всіх необхідних хірургічних маніпуляцій, відновлюють кровоток у печінці. Якщо всі ці медичні терміни не зовсім Вам зрозумілі, - це тільки тому, що це сміливо можна назвати «вищим пілотажем в хірургії»
  • Наш Центр хірургії печінки виконує одне з найскладніших втручань у медицині - трансплантацію печінки. Ми можемо допомогти Вам навіть у випадку нерезектабельних пухлин.

Будьте впевнені, що протягом цього непростого періоду Вашого життя ми не залишимо Вас наодинці зі хворобою. І на питання «хто кого?» ми відповідаємо, що ми разом поборемо хворобу.