Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Ultrasound or mammography?

Ultrasound or mammography?

Що робити, якщо ви знайшли ущільнення в грудях?

Не панікуйте! З великою ймовірністю, це доброякісне захворювання. Але для свого спокою і здоров’я варто пройти обстеження – УЗД молочних залоз чи мамографію.

Якщо ви старше 40 років – запишіться на мамографію. Якщо молодше – на УЗД молочних залоз. Після отримання результатів УЗД чи мамографії зверніться на консультацію лікаря-мамолога, який пояснить наступні кроки – додаткове обстеження, лікування чи спостереження. УЗД молочних залоз також можна виконати під час консультації лікаря для вашої зручності та економії часу.

При збереженому менструальному циклі УЗД і мамографію краще виконувати на 7-12 день менструального циклу. Дотримання цього правила значно підвищує інформативність дослідження. А у випадку мамографії це також дозволяє знизити дозу іонізуючого випромінювання та дискомфорт при стисканні молочної залози. Якщо менструальний цикл не збережений через менопаузу, видалення матки та/чи яєчників, тощо, обстеження можна пройти в будь-який день.

Телефонуйте 044 521 30 03!