Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Varicocele

Varicocele

Варикоцеле — це підвищення тиску в сім’яних венах яєчок і їх розширення внаслідок цього. Це може бути пов'язано з відсутністю у них клапанного апарату. Найчастіше варикоцеле зустрічається у хлопчиків зліва (на лівому яєчку). У хлопчиків до 10 років ця патологія спостерігається рідко, частіше вона виникає в період статевого дозрівання, або при активному занятті важкою атлетикою.

Як проявляється варикоцеле?

Проявляється варикоцеле на мошонці виступаючими гноновидними венами, схожими на «клубок черв'яків». Часто їх вигляд порівнюють з варикозно розширеними венами нижніх кінцівок (варикоз у жінок), але в зменшеному розмірі. Ці вени можуть дещо збільшуватися при і / або після фізичного навантаження, і зменшуватися в лежачому положення і в спокої.

Чи можна залишити варикоцеле без лікування?

З появою виступаючих вен на мошонці збільшується тік венозної крові навколо яєчка, яка несе тепло і відповідно підвищується температура. Підвищення температури призводить до порушення сперматогенезу (вироблення сперми). Виділювана яєчком гормоноподібна речовина на стороні патології, може впливати і на протилежне яєчко.

Лікування варикоцеле

Виконується оперативне лікування - варіколецетомія (перев'язка сім’яних вен). У Центрі Інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології в більшості випадків виконують цю операцію лапароскопічно - через 3 маленькі дірочки діаметром до 5 мм, без єдиного розрізу і травми м'язів передньої черевної стінки, внаслідок чого досягається максимальний косметичний результат, практично повна відсутність больових відчуттів. Головною перевагою лапароскопічної операції є точна і максимальна візуалізація всіх варикозно змінених венозних стовбурів, що підвищує ефективності даного методу у кілька разів у порівнянні з відкритими операціями. Після виконаного оперативного втручання пацієнт може бути виписаний зі стаціонару на наступний день після операції або навіть в цей же день.


Якщо Ви шукаєте експертний Центр у сфері дитячої хірургії та урології - зверніться до Універсальної клініки «Оберіг» і ми знайдемо найбільш оптимальне рішення проблеми для Вашої дитини! Госпіталізація цілодобово! Телефонуйте:

(044) 521 30 03