Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

ONCO check-up examination program to screen for cancer

ONCO check-up examination program to screen for cancer
Description of the program
For women
For men
Result
Description of the program

Програму рекомендовано проходити чоловікам і жінкам старшим за 40 років з метою прицільного обстеження щодо раннього виявлення злоякісних новоутворень (раку) чи передракових захворювань і станів. Проходження програми у більш ранньому віці рекомендується за умови обтяженого сімейного анамнезу (злоякісні новоутворення у родичів першої лінії, особливо у батьків, бабусі/дідуся, сестер/братів) або наявності супутніх станів і захворювань (наприклад: вірусний гепатит С, хронічний атрофічний гастрит, поліпи шлунково-кишкового тракту, ерозії шийки матки та ін.) чи факторів ризику, які сприяють розвитку злоякісних новоутворень (паління, ожиріння, робота у шкідливих професійних умовах, інфікування папілома-вірусом та ін.).

!!! Слід пам’ятати, що будь-яка злоякісна пухлина (рак) не виникає миттєво, а розвивається поступово. В більшості випадків рак виникає на тлі так званих передракових захворювань або станів. Тобто від моменту, коли одна з клітин нашого організму переродиться у ракову і почне безупинно ділитися і до моменту коли кількість таких клітин перетворяться у пухлину та стануть доступними для визначення сучасними діагностичними методами проходить певна кількість часу, яка залежить від виду пухлини та особливостей імунної системи організму конкретної людини. Тобто від появи передракових змін до запущеної стадії хвороби проходить 10 – 20 років. Не всі знають, що онкологічні захворювання на ранніх стадіях протікають без симптомів і не дають про себе знати.

Тому наші зусилля під час програми будуть спрямовані на найбільш раннє виявлення пухлини, коли, в більшості випадків при правильному лікуванні майже у 90% випадків можна сподіватися на повне одужання. Також програма спрямована на виявлення так званих передракових захворювань і станів, які, при впливі певних факторів ризику і наявності генетичної схильності, можуть бути тлом, на якому виникає злоякісна пухлина. Тобто профілактичне обстеження не дає 100% гарантію, що у обстежуваного немає раку, але при цьому має високу чутливість до виявлення ракових захворювань на ранній стадії та допомагає уникнути запущених станів. При виявленні під час обстеження факторів ризику, які сприяють виникненню пухлин або передракових захворювань і станів, обов’язково пропонується їх модифікація чи лікування з метою запобігти розвитку раку в майбутньому.

Зауважте, що наразі не існує єдиного універсального методу, який би виявив будь-який рак на будь-якій стадії. Тому обстеження для ранньої діагностики онкологічного захворювання або спростування діагнозу при підозрі на рак, завжди включає комплекс сучасних клінічних, радіологічних, інструментальних та лабораторних тестів для пошуку найбільш точної відповіді. Провідні фахівці зауважують, що основне значення при проходженні програми має рівень довіри між пацієнтом і лікарем. Пацієнту важливо надати лікарю вичерпну інформацію про всі факти, дотичні до формування висновку про можливість розвитку пухлини і статус здоров’я.

Доведено, що періодичне проходження профілактичних онкологічних обстежень значно підвищує рівень ранньої діагностики раку, що в більшості випадків дає змогу зберегти життя. Зцілення від раку можливе лише за умови діагностики захворювання на ранній стадії, коли точний і вчасно встановлений діагноз рятує життя.

Програма передбачає консультування та виконання низки інструментальних та лабораторних досліджень, деякі з яких потребують спеціальної підготовки. Програма розрахована на 2 дні перебування в клініці і передбачає дотримання чіткого розкладу проведення обстежень. За результатами програми OНКО check-up Ви отримаєте докладний письмовий висновок щодо онкологічного статусу на момент обстеження з відповідними рекомендаціями щодо профілактики онкологічних захворювань.

Програма містить спеціально розроблений на основі доказової медицини уніфікований перелік діагностичних етапів для чоловіків та жінок з метою повного обстеження на предмет раннього виявлення пухлин або передракових захворювань і станів.

В деяких випадках можуть знадобитися додаткові обстеження, які не включені у вартість програми і оплачуються додатково, серед них:

  • Консультація дерматолога з дерматоскопією (при виявленні підозрілих утворень на шкірі);
  • Псевдо-ПЕТ – магнітно-резонансна томографія (МРТ) з дифузією (DWI)органів черевної порожнини і малого тазу;
  • Мультиспіральна комп’ютерна томографія (МСКТ) органів черевної порожнини та органів малого тазу з контрастом;
  • Бронхоскопія (для курців зі стажем паління 20 і більше років – обов’язково)
  • Лабораторне визначення специфічних онкомаркерів за потреби (CA125, HE4 та ін.)
  • Біопсія та морфологічна (патогістологічна, імуногістохімічна) верифікація діагнозу
  • Інші додаткові обстеження
For women

Розклад двох днів OНКО check-up програми для жінок:

День другий
Далі вільний час
День перший
9:00-9:30прибуття в клініку натще, оформлення
9:30-9:45забір крові для проведення лабораторних досліджень
9:45-10:00ЕКГ (електрокардіограма)
10:00-10:45консультація лікаря (куратора обстеження)
10:45-11:30експертне УЗД органів черевної порожнини (TOSHIBA Aplio)
11:30-12:00УЗД щитоподібної залози
12:00-12:30мамографія двох молочних залоз з цифровою обробкою зображення в двох проекціях
12:30-13:15комплексна консультація гінеколога (включно з трансвагінальним ультразвуковим дослідженням, кольпоскопією та цитологічним PAP тестом)
13:15-14:15відпочинок, обід
14:30-15:00скринінгова низькодозова мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) легенів
15:00-15:30консультація анестезіолога (перед ендоскопією зі знеболенням)
16:00підготовка кишківника до колоноскопії
9:00-11:00В(Л)ЕГДС: відео(ларинго)езофагогастродуоденоскопія / ВКС: відеоколоноскопія (під анестезією в стані медикаментозного сну) + ендоскопічне маркування знахідок
14:00-14:30проміжна консультація лікаря (куратора програми)
For men

Розклад двох днів OНКО check-up програми для чоловіків:

День другий
Далі вільний час
День перший
9:00-9:30прибуття в клініку натще, оформлення
9:30-9:45забір крові для проведення лабораторних досліджень
9:45-10:00ЕКГ (електрокардіограма)
10:00-10:45консультація лікаря (куратора програми)
10:45-11:30експертне УЗД органів черевної порожнини (TOSHIBA Aplio)
11:30-12:00УЗД щитоподібної залози
12:00-13:00підготовка до ТРУЗД (трансректальне ультразвукове дослідження простати)
13:00-13:30скринінгова низькодозова мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) легенів
13:30-14:00відпочинок, обід
14:00-14:45ТРУЗД (трансректальне ультразвукове дослідження простати)
14:45-15:15консультація уролога
15:15-15:45консультація анестезіолога (перед ендоскопією зі знеболенням)
16:00підготовка кишківника до колоноскопії
9:00-11:00В(Л)ЕГДС: відео(ларинго)езофагогастродуоденоскопія / ВКС: відеоколоноскопія (під анестезією в стані медикаментозного сну) + ендоскопічне маркування знахідок
14:00-14:30проміжна консультація лікаря (куратора програми)
Result

The final consultation opinion is provided to the subject within 5 working days after the completion of the examination program during the final consultation , when the supervisor summarizes, evaluates and interprets the data obtained for the subject, provides recommendations, answers questions from the patient, agrees on further management tactics. The subject receives the results of all examinations that were performed during the program.