Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Students

Students

Універсальна клініка “Оберіг” за 12 років існування налагодила систему лікування пацієнтів - робить це правильно і по-сучасному, керуючись кредом “розумна медична допомога”.

Тепер ми розвиваємося, відкривши новий інноваційний корпус і розширивши спектр експертизи. Ми прагнемо ділитися своїми знаннями з іншими - стаємо навчальною лікарнею й робимо акцент на освіті.

Саме завдяки цьому ми йдемо до нашої мети - змінити уявлення українців про лікарню й медицину.

Перший акцент в освітньому напрямку - це співпраця з інтернами та студентами-медиками українських університетів.

Люди, що люблять медицину й хочуть у ній розвиватися, повинні знати, що в Україні є лікарня, де їх раді бачити. У нашому баченні молоді спеціалісти мають якнайкраще навчатися, аби лишитися в Україні й мати успішну кар’єру. Ми прагнемо підтримати молодих спеціалістів, дати їм простір для навчання й практики, а також залучати лікарів “Оберегу” до спілкування з ними, зменшуючи дистанцію між лікарями та студентами.

Ми хочемо підтримати "горіння" медициною, ділитися своїм досвідом і знаннями. Адже медицина в Україні має розвиватися, бути доказовою, а для цього потрібна якісна освіта та сприятливе професійне середовище.

“Оберіг” - лікарня, дружня до студентів.

Students

Зараз ми пропонуємо (у зв'язку з поширенням COVID-19 формат співпраці може бути змінений):

  • практику для студентів старших курсів й інтернів у клініці: візити й спілкування з лікарями;

  • відвідування освітніх заходів, які відбуваються в клініці та онлайн;

  • створення і розвиток телеграм-каналу для студентів і від студентів, що співпрацюють з “Оберегом”, який містить: анонси заходів, огляди наукових статей, інші матеріали, написані студентами;

  • ми також готові розміщувати тексти студентів на нашому сайті та на фейсбуці;

  • наші приміщення для проведення студентських заходів або турнірів у період до та після епідемії COVID-19.

Історія лікарні_Оберіг.pdf