Дитячий стаціонар та блок інтенсивної терапії для дітей у клініці «оберіг» приймають на лікування дітей - цілодобово!
10 січня 2009
![Дитячий стаціонар та блок інтенсивної терапії для дітей у клініці «оберіг» приймають на лікування дітей - цілодобово!](/storage/editor/fotos/571x571/803fd8a1687dc42967ce3b4d8b8320b2_1607609009.png.webp)
![Дитячий стаціонар та блок інтенсивної терапії для дітей у клініці «оберіг» приймають на лікування дітей - цілодобово!](/storage/editor/fotos/571x571/803fd8a1687dc42967ce3b4d8b8320b2_1607609009.png.webp)
10 січня 2009
Лікування дітей - відповідальна і складна місія. У клініці «Оберіг» в 2009 році на повну потужність запрацював єдиний серед приватних клінік Києва дитячий стаціонар з блоком інтенсивної терапії. Висококваліфіковані лікарі-педіатри та дитячі реаніматологи клініки забезпечать лікування складних захворювань у маленьких пацієнтів в по-домашньому комфортних і професійно оснащених умовах дитячого стаціонару. Дитяче відділення клініки «Оберіг» приймає на лікування дітей у віці від 1 міс до 16 років в цілодобовому режимі. Важке запалення легенів, напад бронхіальної астми, висока температура, ацетонемічний криз - тепер ці та інші проблеми зі здоров'ям дітей вирішуватимуть лікарі-педіатри клініки «Оберіг». Не відкладайте рішення на потім, телефонуйте (044) 390 03 03 і ми обов'язково допоможемо Вашій дитині.