Граматика діагнозу. Як порозумітися клініцисту і патологу?
30 жовтня 2020
![Граматика діагнозу. Як порозумітися клініцисту і патологу?](/storage/editor/fotos/571x571/b35246bc83f0b2e49cfdc0793338244d_1608820852.jpg.webp)
![Граматика діагнозу. Як порозумітися клініцисту і патологу?](/storage/editor/fotos/571x571/b35246bc83f0b2e49cfdc0793338244d_1608820852.jpg.webp)
30 жовтня 2020
Патогістологічне дослідження - неодмінна складова постановки діагнозу. Те, що дозволяє розуміти хворобу на мікроскопічному рівні, а відтак і обрати ефективне лікування.
Керівниця Патогістологічного центру клініки "Оберіг", лікарка-патогістолог Анастасія Ковальова 4 листопада проведе ZOOM-конференцію "Граматика діагнозу. Як порозумітися клініцисту і патологу?".
Запрошуємо долучатися лікарів, інтернів, студентів!
Для участі просимо зареєструватися: https://bit.ly/2TC5e7r