"Оберіг" отримав нагороду за управління репутацією
16 травня 2021
!["Оберіг" отримав нагороду за управління репутацією](/storage/editor/fotos/571x571/0c24f5b18c21653fcf0a5fee49902937_1621605752.jpg.webp)
!["Оберіг" отримав нагороду за управління репутацією](/storage/editor/fotos/571x571/0c24f5b18c21653fcf0a5fee49902937_1621605752.jpg.webp)
16 травня 2021
Клініка “Оберіг” перемогла у національному рейтингу якістю управління репутацією “Репутаційні АКТИВісти” в номінації “Фармація й медицина - медклініки”.
Ми завжди керуємося кредо “розумна медична допомога”. Щоденна сумлінна робота наших медиків із щирою вірою в це кредо - головний рецепт забезпечення репутації.
Доказовість у медичних призначеннях, постійне навчання лікарів, чесність у роботі бізнесу, соціальна відповідальність, готовність ділитися знаннями й захищати істину - ідеї, що тримають нас разом і надихають розвиватися.
Дякуємо пацієнтам за довіру - це найцінніше визнання для нас.
Ваш "Оберіг"