Обладнання та стандарти

Результативна гастроскопія і колоноскопія забезпечується використанням кращого обладнання та дотриманням стандартів обстеження (протокол) .

У відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії клініки « Оберіг» комплексні ендоскопічні дослідження ШКТ ( гастроскопія і колоноскопія ) виконуються за допомогою найсучаснішого в світі відеоендоскопа ( EVIS EXERA III , OLYMPUS ) з високим збільшенням зображення (у 115 разів) , цифровим контрастуванням тканин у вузькому спектрі світла ( NBI ) і обов'язковим взяттям матеріалу для патогістологічного дослідження (поліпозиційна біопсія) , а також біопсійним тестом на Helicobacter Pylori (специфічна інфекція , яка відповідальна за розвиток передракових змін слизової оболонки шлунка : атрофію ( витончення слизової оболонки шлунка ) , метаплазію (поява тканин подібних на нормальні , але в незвичайному місці ) , дисплазію ( однозначно передракові зміни , які приводять зрештою до раку шлунка) .

Виявлені при дослідженні утворення досліджуються ендоскопічним ультразвуком в 3D-режимі (ендосонографія) для визначення проростання новоутворень та можливості їх малотравматичного ендоскопічного видалення. Під контролем ендоскопічного ультразвуку може бути виконана пункція утворень стінок органів шлунково -кишкового тракту і органів, що знаходяться до 5-7 см навколо (наприклад , утворень підшлункової залози).

Перевагою ендоскопічного обладнання клініки «Оберіг » є потужна деталізація зображення , що дозволяє виявляти навіть найменші поверхневі новоутворення ( від 1 мм). Зображення виводиться на 26- дюймовий екран в Full - HD якості. Крім цього в сучасній ендоскопічної стійці передбачена додаткова подача води , що дозволяє якісніше очистити досліджувану зону. Вся процедура дослідження фіксується і зберігається в відеоархів . За необхідності пацієнту надається відеомонтаж процедури дослідження .