Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Отзывы о враче Бинецкий Евгений Анатольевич

Бинецкий Евгений Анатольевич

Від душі дякую Євгену Анатолійовичу за професійно проведену анестезію для операції моїй дитині (Льоша, 4 роки). Окреме спасибі за те, що Євген Анатолійович за 2 тижні до операції детально розповів, як це буде відбуватися, відповів на всі питання, що цікавлять мене (маму), і я змогла психологічно підготувати свою дитину до операції. Дякую за прекрасний підхід до пацієнтів. У дитини не залишилося жо ...

Від душі дякую Євгену Анатолійовичу за професійно проведену анестезію для операції моїй дитині (Льоша, 4 роки). Окреме спасибі за те, що Євген Анатолійович за 2 тижні до операції детально розповів, як це буде відбуватися, відповів на всі питання, що цікавлять мене (маму), і я змогла психологічно підготувати свою дитину до операції. Дякую за прекрасний підхід до пацієнтів. У дитини не залишилося жодного страху перед лікарями і лікарнею.

Развернуть

Євген Анатолійович - прекрасна людина і чудовий фахівець. Шалено вдячний за Вашу роботу. Післяопераційний період пройшов безболісно.

Євген Анатолійович - прекрасна людина і чудовий фахівець. Шалено вдячний за Вашу роботу. Післяопераційний період пройшов безболісно.

Хочемо подякувати лікарю за анестезіологічний супровід операції 04.02.2020 року (разом із дитячим урологом Устенком Г. М.) Саме завдяки професійності Євгенія Анатолійовича, його вмінню терпляче проконсультувати батьків, спокійно розповісти про все, що відбуватиметься з дитиною під час операції майже похвилинно, було не так страшно віддавати малюка в операційну. Коли нас виписували після операції, ...

Хочемо подякувати лікарю за анестезіологічний супровід операції 04.02.2020 року (разом із дитячим урологом Устенком Г. М.) Саме завдяки професійності Євгенія Анатолійовича, його вмінню терпляче проконсультувати батьків, спокійно розповісти про все, що відбуватиметься з дитиною під час операції майже похвилинно, було не так страшно віддавати малюка в операційну. Коли нас виписували після операції, лікар побажав, аби більше ніколи в житті нам не знадобилися його послуги, і ми більше ніколи не зустрілися. Хочу зауважити, що саме з такими лікарями, як Бінецький Є. А., професійними і людяними, і варто зустрічатися у той час, коли на карту поставлено здоров'я твоєї дитини. Дякуємо!

Развернуть

Чудовий доктор. Перед операцією дитині все покроково розповів, пояснив, дохідливо, простими словами розповів, що буде відбуватися під час операції, як підготувати дитину до цього, батьків морально підготував. А також що робити після, все до кожної дрібниці. Уважний до найменших деталей. Завдяки доктору, ми йшли на операцію підготовленими, з хорошим настроєм, зі знанням що робити після. Все чіткоу ...

Чудовий доктор. Перед операцією дитині все покроково розповів, пояснив, дохідливо, простими словами розповів, що буде відбуватися під час операції, як підготувати дитину до цього, батьків морально підготував. А також що робити після, все до кожної дрібниці. Уважний до найменших деталей. Завдяки доктору, ми йшли на операцію підготовленими, з хорошим настроєм, зі знанням що робити після. Все чіткоу справі. Висловлюю Вам величезну подяку!!!!!!

Развернуть
Оставить отзыв
Это поле обязательное
Это поле обязательное
Введите правильно номер телефона
Это поле обязательное
Это поле обязательное