Отзывы о враче Ященко Людмила Борисовна

Ященко Людмила Борисовна

Мені дуже сподобалась Людмила Борисівна як лікар - дуже професійна, грамотна, тактовна. Під час гінекологічного огляду - жодного дискомфорту, всі маніпуляції проводились дуже обережно, і за один візит і кольпоскопія, і аналізи, і рекомендації. Все чітко, зрозуміло, без залякувань та зайвих призначень. Мені таке ставлення лікаря до душі, і тому щиро раджу Людмилу Борсівну як класного лікаря-гінекол ...

Мені дуже сподобалась Людмила Борисівна як лікар - дуже професійна, грамотна, тактовна. Під час гінекологічного огляду - жодного дискомфорту, всі маніпуляції проводились дуже обережно, і за один візит і кольпоскопія, і аналізи, і рекомендації. Все чітко, зрозуміло, без залякувань та зайвих призначень. Мені таке ставлення лікаря до душі, і тому щиро раджу Людмилу Борсівну як класного лікаря-гінеколога усім жінкам!

Развернуть

Хочу висловити велику вдячність лікарю гінекологу Ященко Людмилі Борисівніта всьому персоналу центру здоровя жінки за професіоналізм, турботу та чуйне відношння до пацієнтів. Сьогодні проходила гістеросальпінгографію. Чесно кажучи хвилювалася перед процедурою, але лікар та медсестричка заспокоювали і провели все наскільки професійно,що процедура пройшла майже безболісно. Маю страховий поліс, тому ...

Хочу висловити велику вдячність лікарю гінекологу Ященко Людмилі Борисівніта всьому персоналу центру здоровя жінки за професіоналізм, турботу та чуйне відношння до пацієнтів. Сьогодні проходила гістеросальпінгографію. Чесно кажучи хвилювалася перед процедурою, але лікар та медсестричка заспокоювали і провели все наскільки професійно,що процедура пройшла майже безболісно. Маю страховий поліс, тому була в багатьох приватних клініках, але ніде не відчувала такої турботи. Дуже дякую вам))) Дай вам Бог здоров я, щастя та довгих років життя.

Развернуть

Дякую Людмилі Борисівні за професіоналізм, чуткість та мудрість! Прийшла на прийом вся "на нервах", надумала собі вже такого, що хоч заспокійливі пий. Але все виявилося ок - швидко прийшов результат аналізу, призначене дуже хороше лікування, проблема, як виявилося, банальна та легко вирішувалась. Але ставлення до жінки - на висоті! Дякую і рекомендую!

Дякую Людмилі Борисівні за професіоналізм, чуткість та мудрість! Прийшла на прийом вся "на нервах", надумала собі вже такого, що хоч заспокійливі пий. Але все виявилося ок - швидко прийшов результат аналізу, призначене дуже хороше лікування, проблема, як виявилося, банальна та легко вирішувалась. Але ставлення до жінки - на висоті! Дякую і рекомендую!

Хочу подякувати доктору Ященко Людмилі Борисівні за чуйне серце, бажання розібратися в проблемі і допомогти пацієнтові. Справжній професіонал: дуже чуйний, грамотний, завжди підтримає, її поради і рекомендації сучасні, нічого зайвого. Завжди націлена на результат, а треба сказати, що пацієнт я непростий. З Людмилою Борисівною ти спокійний і впевнений у перемозі над недугою! Дякую!

Хочу подякувати доктору Ященко Людмилі Борисівні за чуйне серце, бажання розібратися в проблемі і допомогти пацієнтові. Справжній професіонал: дуже чуйний, грамотний, завжди підтримає, її поради і рекомендації сучасні, нічого зайвого. Завжди націлена на результат, а треба сказати, що пацієнт я непростий. З Людмилою Борисівною ти спокійний і впевнений у перемозі над недугою! Дякую!

Оставить отзыв
Это поле обязательное
Это поле обязательное
Введите правильно номер телефона
Это поле обязательное
Это поле обязательное

Запись на консультацию