Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Пользовательское соглашение

Пользовательское соглашение

Угода користувача (публічна оферта)

1. Загальні положення

 • 1.1 Універсальна клініка «Оберіг»™ ТОВ «Капитал» (далі УК «Оберіг) пропонує послугу «Особистий кабінет» (Cервіс), канал зв'язку, по якому пацієнт клініки зможе отримувати доступ до своїх клінічних даних, здійснювати онлайн-запис на консультативний прийом та сплачувати послуги.
 • 1.2 Використання сервісу «Особистого кабінету» на веб-сайті https://oberig.ua/ даною Угодою і Політикою обробки персональних даних.
 • 1.3 Зареєструвавшись в УК «Оберіг» як пацієнт та підписавши дану Угоду, Ви отримуєте доступ до Ваших особистих клінічних даних, можете здійснювати онлайн-запис і оплату послуг.
 • 1.4 Підписуючи дану Угоду, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних у сфері охорони здоров’я, а також на передачу Ваших персональних даних в УК «Оберіг» по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.

2. Умови користування

 • 2.1 Для отримання доступу в «Особистий кабінет» Ви повинні авторизуватись в «Особистому кабінеті» на сайті https://oberig.ua/
 • 2.2 Система згенерує пароль, який буде направлений на Ваш мобільний телефон. Даний пароль дозволить Вам отримати доступ до Ваших клінічних даних, а також інших послуг, які пропонує «Особистий кабінет».
 • 2.3 У випадку, коли система виявить будь-яку помилку авторизації, необхідно буде звернутись в Службу інформування пацієнтів, щоб підтвердити особистість користувача, після надання документу та відновити доступ до «Особистого кабінету».

3. Вимоги для доступу в «Особистий кабінет»

 • 3.1 Доступ до «Особистого кабінету» отримує пацієнт, віком від 16 років, який зареєстрований як пацієнт УК «Оберіг», підписавши дану угоду.
 • 3.2 Для дітей віком до 16 років батьки або законні опікуни після підтвердження свого статусу представника шляхом реєстрації в УК «Оберіг» і підписання Угоди, отримують доступ до «Особистого кабінету».

4. Вимоги для користування

 • 4.1 Для доступу в «Особистий кабінет» потрібен пристрій, який відповідає вимогам сумісності обладнання і програмного забезпечення в Інтернеті, і доступ до Інтернету.
 • 4.2 УК «Оберіг» не несе відповідальності за неможливість доступу або недоліки в функціонуванні Інтернету через використання несумісних пристроїв, а також за можливі збої в роботі інтернет-сервісів.

5. Контроль доступу

 • 5.1 Ви отримуєте доступ тільки до тих ресурсів інформаційних систем, на які Ви авторизувались. Якщо Ви виявите можливість доступу до особистих даних, для яких Ви не авторизовані, обов'язково надайте інформацію, як про інцидент у відповідності до процедури, яка описана в розділі «Управління інцидентами».

6. Управління інцидентами

 • 6.1 Ви повинні сповістити про всі виявлені інциденти якнайшвидше, використавши наступну адресу електронної пошти: [email protected]. Інцидент визначається як будь-яка аномалія, яка впливає або може вплинути на безпеку даних, а також будь-яке порушення правил безпеки, яке виявлено.

7. Умови використання

 • 7.1 Ви, використовуючи «Особистий кабінет», несете самостійну відповідальність за недоступність своєї інформації стороннім особам.
 • 7.2 Ви погоджуєтесь не використовувати «Особистий кабінет» для порушення нормальної роботи веб-сайта «Оберіг»; використання різних форм і способів незаконного представництва інших осіб в мережі; вчинення дій, які перешкоджають ефективному використанню мережевих ресурсів іншими людьми; здійснення збору і використання особистих даних інших користувачів без їхньої згоди або в порушення положень правил про захист даних; використання системи для здійснення спроби отримання доступу до закритих областей сервера, без дозволу УК «Оберіг».

8. Тимчасові файли

 • 8.1 Інформація, до якої Ви отримуєте доступ через «Особистий кабінет», розглядається в інформаційній системі «Оберіг», при цьому «Оберіг» не вважається відповідальним за інформацію, котру Ви експортуєте із даної системи.

9. Гарантії і відповідальність УК «Оберіг»

 • 9.1 УК «Оберіг», використовуючи системи, які сумісні із більшістю існуючих на ринку технологій, не може гарантувати сумісність пристроїв, які Ви використовуєте.
 • 9.2 УК «Оберіг» не гарантує доступність і безперервність функціонування мережі або «Особистого кабінету». УК «Оберіг» звільняється від будь-якої відповідальності, пов'язаної із доступом і використанням Інтернету або «Особистого кабінету» (збої в продуктивності, перебої або затримки в роботі сервісів, відмови системи), навіть якщо відбувся будь-який збій або поломка, яка викликала пошкодження комп'ютерних систем третіх осіб. Послуга, яка надається через веб-сайт, відповідає положенням правової системи України.
 • 9.3 УК «Оберіг» не несе відповідальності у випадку недоступності Сервісу із-за форс-мажорних обставин або тимчасового припинення надання Сервісу з технічних причин.

10. Зміна умов

 • 10.1 УК «Оберіг» може додавати нові функції в Інтернет або «Особистий кабінет» і змінювати дану Угоду. В цьому випадку УК «Оберіг» розміщує оновлення в Інтернеті на веб-сайті, щоб Ви знали про будь-які зміни. Якщо Ви не погоджуєтесь із новими Умовами, сповістіть на електронну адресу [email protected] УК «Оберіг». Якщо протягом 15 днів із моменту оновлення Угоди Ви не проінформували УК «Оберіг» про відмову, Угода буде вважатись прийнятою Вами.
 • 10.2 УК «Оберіг» може змінити дану Угоду без будь-яких спеціальних повідомлень, нова редакція вступає в силу з моменту її розміщення на сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

11. Право власності

 • 11.1 Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що Сервіс і всі необхідні програми, які пов'язані з ним, містить конфіденційну інформацію, яка захищена законом про інтелектуальну власність і іншими українськими правовими актами.

12. Загальна Інформація

 • 12.1 Дана Угода (публічна оферта) є юридично зобов'язуючим договором між Вами і УК «Оберіг» (ТОВ «Капитал») і регламентує використання Вами «Особистого кабінету».