Хіміотерапія

Хіміотерапія раку в універсальній клініці «Оберіг» проводиться спеціально підготовленим персоналом згідно міжнародних протоколів лікування злоякісних новоутворень в умовах стаціонару або амбулаторно.

Хіміотерапія - це медикаментозне лікування з використанням протипухлинних ліків, спрямоване на руйнування злоякісних («ракових») клітин або істотне уповільнення їхнього росту. У медичній онкологічній практиці виділяють кілька видів хіміотерапії, залежно від виду пухлини, її локалізації.

Що забезпечує вибір правильної схеми хіміотерапії?

Правильно встановлений діагноз. На прийом до хіміотерапевта Ви повинні йти з детальним висновком лікаря-патоморфолога, виданого на основі аналізу біопсійного матеріалу. Перед початком хіміотерапії потрібно обов'язково упевнитися в точності діагнозу - рак, тобто підтвердити наявність злоякісного новоутворення. Це відбувається шляхом вивчення тканини пухлини, отриманої при біопсії (ексцизійній, тонко-або товстоголковій, трепан-біопсії). В універсальній клініці «Оберіг» проводяться всі види біопсій з подальшим гістологічним дослідженням пухлини в умовах власного Патогістологічного центру.

Крім цього, лікарі-патоморфологи надають послуги «другої думки» («second opinion»). Якщо діагноз «рак» вже встановлено, переконайтеся в його точності, адже від цього залежить ефективність всього подальшого лікування. Лікарі-патоморфологи клініки готові давати свої висновки по біопсійним матеріалами забраним в інших клініках.

Від чого залежить ефективність призначеної лікарем-хіміотерапевтом схеми лікування?

Хіміотерапевтичне лікування раку в Універсальній клініці «Оберіг» виконують строго за міжнародними протоколами, дотримуючись стандартів Європейської асоціації онкологів (ESMO). Досвідчений лікар-хіміотерапевт, кандидат медичних наук, керуючись ефективними, перевіреними в усьому світі схемами лікування, індивідуально підбирає курс хіміотерапії для кожного пацієнта клініки. Для того, щоб лікування було максимально ефективним, лікар обов'язково враховує морфологічну форму раку (гістологічну і імуногістохімічну структуру), поширеність захворювання, вік пацієнта, наявність супутніх захворювань і безліч інших факторів.

Кваліфікація, досвід хіміотерапевта і використання тільки доказових протоколів лікування раку - запорука результативного лікування та підвищення загальної виживаємості.

Якщо пацієнту призначили тривалий курс хіміотерапії?

У пацієнтів, яким призначено тривале хіміотерапевтичне лікування з використанням агресивних хіміотерапевтичних препаратів, в першу чергу страждають вени, оскільки їх стінки перепалюються. У таких випадках важливою перевагою є використання пацієнтами спеціальних портів для тривалих внутрішньовенних інфузій. Такі порти для хіміотерапії дозволяють вводити лікарські препарати безпосередньо в центральні судини, без необхідності постійних катетеризацій.

У клініці «Оберіг» лікарі не тільки встановлюють такі порти, а й виконують їх ревізію або заміну при зміщенні. Установка порту є високотехнологічною маніпуляцією, яка виконується в рентген-операційній клініки під контролем УЗД і займає близько півгодини часу. Медичний персонал клініки успішно працює з портами для хіміотерапії, які були встановлені в закордонних клініках, з метою продовження хіміотерапевтичного лікування в Україні.

Як мінімізувати неприємні наслідки хіміотерапії?

Хіміотерапевтичні препарати не тільки ефективні для лікування раку, але і часто досить токсичні. Для того, щоб мінімізувати негативні наслідки хіміотерапії (нудота, блювота, алопеція, стоматити тощо) необхідна правильно підібрана супровідна терапія, як перед хіміотерапією, під час її проведення так і після. В Універсальної клініці «Оберіг» лікарі складають прогноз пригнічення кісткового мозку в наслідку хіміотерапії для того, щоб призначити адекватну супровідну терапію. Чітка схема премедикації, в яку входять протиблювотні ліки проти нудоти, антигістамінні і гормональні препарати дозволяють пацієнтові максимально легко перенести навіть тривале хіміотерапевтичне лікування, яке може тривати від кількох місяців до кількох років.

Що забезпечує безпеку хіміотерапевтичного сеансу?

Підготовлені медичні сестри універсальної клініки «Оберіг», які виконують необхідні маніпуляції при хіміотерапії, дотримуються чітких схем і процедур, щоб сеанс хіміотерапії був безпечним і ефективним для пацієнта. Їхні знання про специфіку різних видів і схем хіміотерапії служать значною перевагою для пацієнта, який проходить лікування в умовах клініки під контролем кваліфікованого персоналу. Розведення хіміопрепаратів і підготовка до введення здійснюється в спеціальних приміщеннях з витяжними шафами, системами розведення та розрахунку дози хіміотерапевтичних препаратів.

Які переваги проведення хіміотерапії в широкопрофільній клініці?

Пацієнт, який проходить хіміотерапію в умовах клініки «Оберіг» знаходиться під наглядом досвідчених лікарів та середнього медичного персоналу, користується послугами Лабораторії клініки (проводиться лабораторна діагностика до початку хіміотерапії і постійний контроль після проведення хіміотерапевтичного лікування). У разі виникнення ускладнень, особливо з боку кровотворення, застосовуються сучасні методи корекції небажаних явищ, що дозволяє не переривати курс хіміотерапії.

Хіміотерапевтичне лікування раку в Універсальній клініці «Оберіг» - це впевненість у злагодженій роботі команди фахівців: хіміотерапевта, онколога, хірурга, медичних сестер та лаборантів. Командний і системний підхід у призначенні хіміотерапії - запорука її результативності!

На якому б етапі лікування раку Ви не знаходилися - зверніться за консультацією до фахівців клініки.

Дізнатися про можливість установки порту для хіміотерапії або записатися на прийом лікаря-хіміотерапевта Ви можете за номерами телефону:

(044) 521 30 03

(099) 521 30 03

(073) 521 30 03