Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Кардіолог

Кардіолог
Про напрям
Лікарі
Про напрям

У кабінеті кардіолога використовується версія цифрової діагностичної системи XARIO модель SSA-660A (TOSHIBA CORPORATION). Це прибор експертного класу, який поєднує в собі повний комплект ультразвукових режимів (В-режим, М-режим, імпульсно-хвильовий доплер, постійно-хвильовий доплер, кольоровий доплер), необхідний для проведення якісної діагностики структурно-функціональних змін серця. Крім того, кабінет оснащений комп’ютерним електрокардіографом BTL (USA).

У разі потреби пацієнту пропонується дообстеження за допомогою навантажувальних тестів, добового моніторування ЕКГ та артеріального тиску. Для цього використовується програмний комплекс GENERAL Elektrik з високоточною обробкою результатів, в т.ч. аналізом запізнюючих потенціалів. Остаточна верифікація клінічного діагнозу може бути проведена на підставі даних ангіографії та/або комп′ютерної томографії, магніто-резонансної томографії.

Використання такого комплексу високих діагностичних технологій забезпечує можливість виявляти патологічні зміни серцевої діяльності на будь-яких стадіях захворювання, в тому числі – на початкових етапах розвитку. Також це дозволяє проводити моніторинг ефективності як медикаментозного, так і хірургічного лікування серцево-судинних захворювань, стежити за періодом реабілітації кардіологічних хворих.

Лікарі
Червонописька Олена Михайлівна Червонописька Олена Михайлівна
 • Лікар-кардіолог
 • Доктор медичних наук
 • Заслужений лікар України
 • 38 років медичного стажу
Голубовська Олена Павлівна Голубовська Олена Павлівна
 • Лікар-кардіолог
 • Категорія вища
 • 21 рік медичного стажу
Долина Тетяна Володимирівна Долина Тетяна Володимирівна
 • Лікар-кардіолог
 • 16 років медичного стажу
Кардіолог Чому "Оберіг"?

Сучасне діагностичне обладнання кабінету дає можливість лікарю-кардіологу проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо протягом консультативного прийому, що також є зручним для пацієнта.

Отзывы наших пациентов
Самотокина Антонина Григорьевна

03.10.2012

Червонопиская Елена Михайловна

Своєю увагою мене привели до повного одужання, лікар кардіолог Червонописька О.М., нейрохірург Ілляшенко В.І., невролог Воробченко І.Г., зав. відділенням Парій Н.М., всі медсестри....

Самотокина Антонина Григорьевна

10.05.2019

Червонопиская Елена Михайловна

Дякуємо за сьогоднішній чуйний прийом нашого сина, Олексія, здамо аналізи і ми надіємося на гарний результат. Ще раз щиро дякуємо.

Оксана

29.03.2013

Червонопиская Елена Михайловна

Лікар-кардіолог Олена Михайлівна Червонописька -справжній професіонал. Звертає увагу не тільки на кардіологічні проблеми, але й на ті, які, здавалося б, не мають відношення до кард...

Хто такий кардіолог

Фахівець, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань серця та судин — це кардіолог. Він досліджує стан і будову серця, артерій, вен, капілярів, займається лікуванням хвороб, пов’язаних із цими органами. Лікар кардіолог призначає та контролює прийом ліків, рекомендує змінити стиль життя та дієту, проводить різні види обстежень.Якщо треба, співпрацює з іншими спеціалістами в разі складних випадків.

Прийом у кардіолога починається зі збору анамнезу та проведення фізичного обстеження. Кардіолог запитує про симптоми, які турбують пацієнта, ознайомлюється з медичною історією, цікавиться способом життя. Після цього можуть знадобитися додаткові обстеження: електрокардіограма, Ехо, КТ, МРТ. Ці тести допоможуть отримати більш детальну інформацію про серце та визначити наявність можливих патологій. Після того як кардіолог у Києві встановив діагноз, розробляється схема терапії. Сюди входить призначення ліків, зміна стилю життя, здорове харчування, фізична активність або проведення інших процедур, наприклад, стентування. Дотримання рекомендацій лікаря та регулярні огляди допоможуть підтримувати здоров’я серця і запобігти розвитку можливих патологій.

Які хвороби лікує кардіолог у Києві

Кардіолог займається вивченням і лікуванням патологій серця та судин:

 • ішемічна хвороба серця;
 • стенокардія;
 • інфаркт міокарда;
 • інсульт;
 • аритмія серця;
 • хронічна серцева недостатність;
 • вроджені вади серця;
 • атеросклероз;
 • ендокардит.

Лікар кардіолог також займається діагностикою та лікуванням емболії, тромбозу, виконує дослідження на предмет ризику розвитку серцевих захворювань, розробляє програми профілактики для хворих.

При яких симптомах варто звернутися до кардіолога

Є багато ознак, які свідчать про можливе захворювання серця чи судин:

 • біль у грудях, тиск у грудній клітці;
 • задишка, відчуття нестачі повітря;
 • сильне потіння;
 • постійна втома;
 • порушення серцевого ритму;
 • синці, набряки на ногах;
 • головний біль, запаморочення, погіршення зору.

При виникненні цих симптомів, важливо звернутися до лікаря якнайшвидше, оскільки ознаки свідчать про серйозні проблеми зі здоров’ям. Кардіолог у Києві проведе необхідні дослідження та обстеження, щоб з’ясувати причину хвороби та визначити оптимальне лікування.

Кардіолог: як підготуватися до візиту

Перед візитом до спеціаліста важливо правильно підготуватись, щоб максимально використати час та забезпечити точну та повну діагностику. Кілька корисних порад:

 1. Складіть список симптомів і запишіть на папері, щоб не забути про них під час візиту до лікаря. Згадайте час першої появи дискомфорту, тривалість, свої відчуття.
 2. Принесіть медичну картку та список ліків. Якщо є попередні аналізи та діагнози, принесіть документи із собою до кардіолога. Також важливо розповісти про всі медикаменти, що вживаєте, дозу, розклад прийому.
 3. Приготуйтеся до фізичного обстеження. Включає вимірювання артеріального тиску, прослуховування серця. Одягніться в зручний одяг, який не буде заважати лікарю проводити необхідні процедури.
 4. Перед візитом не їжте важку їжу та не приймайте стимулятори. Також уникайте напоїв із вмістом кофеїну (кава, чай), оскільки вони впливають на результати досліджень.

Не соромтеся ставити питання своєму кардіологу. Це допоможе краще зрозуміти стан організму та підібрати найкраще лікування.

Які методи діагностики використовує кардіолог

Залежно від симптомів та можливого діагнозу, кардіолог у Києві використовує різні методи обстеження. Найпоширеніші процедури:

 • Електрокардіограма (ЕКГ) — це безболісний тест, який записує електричну активність серця, використовується для діагностики аритмії, ішемії, тахікардії та інших патологій.
 • УЗД серця/Ехокардіографія (Ехо) — апарат використовує високочастотні звукові хвилі для створення зображення серця. Дає змогу досліджувати розмір та функцію серцевого м’яза, виявляти патології: дефекти клапанів, вроджені вади, інфаркт міокарда. Вивчає будову та структуру серця, обсяг кровообігу, наявність тромбів.
 • Кардіореспіраторний тест із фізичним навантаженням — потрібен для оцінки реакції серця на фізичну активність. Під час обстеження пацієнт біжить на біговій доріжці, виконує вправи, під час яких вимірюється серцевий ритм та артеріальний тиск.
 • Комп’ютерна томографія (КТ) або магнітно-резонансна томографія (МРТ) — методи незамінні для детального вивчення структури та функцій серця, а також виявлення патологій, наприклад, коронарної хвороби.