Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Кардіолог

Кардіолог
Про напрям
Лікарі
Про напрям

У кабінеті кардіолога використовується версія цифрової діагностичної системи XARIO модель SSA-660A (TOSHIBA CORPORATION). Це прибор експертного класу, який поєднує в собі повний комплект ультразвукових режимів (В-режим, М-режим, імпульсно-хвильовий доплер, постійно-хвильовий доплер, кольоровий доплер), необхідний для проведення якісної діагностики структурно-функціональних змін серця. Крім того, кабінет оснащений комп’ютерним електрокардіографом BTL (USA).

У разі потреби пацієнту пропонується дообстеження за допомогою навантажувальних тестів, добового моніторування ЕКГ та артеріального тиску. Для цього використовується програмний комплекс GENERAL Elektrik з високоточною обробкою результатів, в т.ч. аналізом запізнюючих потенціалів. Остаточна верифікація клінічного діагнозу може бути проведена на підставі даних ангіографії та/або комп′ютерної томографії, магніто-резонансної томографії.

Використання такого комплексу високих діагностичних технологій забезпечує можливість виявляти патологічні зміни серцевої діяльності на будь-яких стадіях захворювання, в тому числі – на початкових етапах розвитку. Також це дозволяє проводити моніторинг ефективності як медикаментозного, так і хірургічного лікування серцево-судинних захворювань, стежити за періодом реабілітації кардіологічних хворих.

Лікарі
Голубовська Олена Павлівна Голубовська Олена Павлівна
  • Лікар-кардіолог
  • Категорія вища
  • 21 рік медичного стажу
Червонописька Олена Михайлівна Червонописька Олена Михайлівна
  • Лікар-кардіолог
  • Доктор медичних наук
  • Заслужений лікар України
  • 36 років медичного стажу
Долина Тетяна Володимирівна Долина Тетяна Володимирівна
  • Лікар-кардіолог
  • 16 років медичного стажу
Кардіолог Чому "Оберіг"?

Сучасне діагностичне обладнання кабінету дає можливість лікарю-кардіологу проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо протягом консультативного прийому, що також є зручним для пацієнта.

Отзывы наших пациентов
Самотокина Антонина Григорьевна

03.10.2012

Червонопиская Елена Михайловна

Своєю увагою мене привели до повного одужання, лікар кардіолог Червонописька О.М., нейрохірург Ілляшенко В.І., невролог Воробченко І.Г., зав. відділенням Парій Н.М., всі медсестри....

Самотокина Антонина Григорьевна

10.05.2019

Червонопиская Елена Михайловна

Дякуємо за сьогоднішній чуйний прийом нашого сина, Олексія, здамо аналізи і ми надіємося на гарний результат. Ще раз щиро дякуємо.

Оксана

29.03.2013

Червонопиская Елена Михайловна

Лікар-кардіолог Олена Михайлівна Червонописька -справжній професіонал. Звертає увагу не тільки на кардіологічні проблеми, але й на ті, які, здавалося б, не мають відношення до кард...