Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Cardiologist

Cardiologist
About the direction
Doctors
About the direction

У кабінеті кардіолога використовується версія цифрової діагностичної системи XARIO модель SSA-660A (TOSHIBA CORPORATION). Це прибор експертного класу, який поєднує в собі повний комплект ультразвукових режимів (В-режим, М-режим, імпульсно-хвильовий доплер, постійно-хвильовий доплер, кольоровий доплер), необхідний для проведення якісної діагностики структурно-функціональних змін серця. Крім того, кабінет оснащений комп’ютерним електрокардіографом BTL (USA).

У разі потреби пацієнту пропонується дообстеження за допомогою навантажувальних тестів, добового моніторування ЕКГ та артеріального тиску. Для цього використовується програмний комплекс GENERAL Elektrik з високоточною обробкою результатів, в т.ч. аналізом запізнюючих потенціалів. Остаточна верифікація клінічного діагнозу може бути проведена на підставі даних ангіографії та/або комп′ютерної томографії, магніто-резонансної томографії.

Використання такого комплексу високих діагностичних технологій забезпечує можливість виявляти патологічні зміни серцевої діяльності на будь-яких стадіях захворювання, в тому числі – на початкових етапах розвитку. Також це дозволяє проводити моніторинг ефективності як медикаментозного, так і хірургічного лікування серцево-судинних захворювань, стежити за періодом реабілітації кардіологічних хворих.

Doctors
Holubovska Olena Holubovska Olena
  • Cardiologist
  • 21 years of medical experience
Chervonopyska Olena Chervonopyska Olena
  • Cardiologist
  • 36 years of medical experience
  • Doctor of Medical Sciences
Dolyna Tetiana Dolyna Tetiana
  • Cardiologist
  • 16 years of medical experience
Cardiologist Why "Oberig"?

Modern diagnostic equipment of the office allows the cardiologist to conduct the necessary set of tests directly during the consultation, which is also convenient for the patient.

Отзывы наших пациентов

07.10.2012

Червонопиская Елена Михайловна

Величезна подяка і серцева вдячність кардіологу Червонопиській О.М. за її уважність, щире співпереживання і високий професіоналізм у лікуванні мого серця. Спасибі!

Катерина Алексеєва

26.02.2018

Червонопиская Елена Михайловна

Чудовий лікар. Свідомий та компетентний спеціаліст. Олена Михайлівна - це лікар за покликанням, за освітою, за долею. Досвід та інтуїція - ось що вирізняє її та робить провідним фа...

Юрій

15.08.2020

Червонопиская Елена Михайловна

Дуже задоволений учорашнім спілкуванням з чудовим професіоналом, чуйною людиною, чарівною жінкою. Дай Бог Вам здоров'я, творчою наснаги! Будемо жити й виконувати усі настанови ліка...