Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Нейрохірургія

Нейрохірургія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Ми проводимо операції з використанням мінімально травматичної (мінімально інвазивної), мікрохірургічної і ендоскопічної техніки, що веде до ранньої активізації пацієнтів і скорочення термінів реабілітації (повернення до повсякденної активності).  При виборі методів операцій на хребті акцент робиться на принципі мінімальної інвазивності (травматичності), а також на індивідуальному підході в підборі методу втручання кожному пацієнтові залежно від його конкретної патогенетичної ситуації, яка викликає клінічні прояви (біль, порушення чутливості, м'язова слабкість).

У зв'язку з цим у розпорядженні хірурга є як традиційні мікрохірургічні відкриті способи видалення гриж міжхребцевих дисків і декомпресії хребетного каналу, так і ендоскопічні методики (за допомогою оптичного приладу – ендоскопа, через невеликі розрізи шкіри).

Устаткування клініки дозволяє також виконувати широкий спектр маніпуляцій пункцій (за допомогою проколу) на хребті при больових синдромах під контролем  цифрового рентгенівського апарату: епідуральні блокади, блокади корінців, блокади суглобів хребта, крижові блокади і ін., мікродекомпресії дисків, установка міжостистих спейсерів (дістракторів) при звуженні хребетного каналу і спонділоартрозі. Дані процедури дозволяють у багатьох випадках обійтися без  відкритих операцій.

Широкі можливості в проведенні нейрохірургічних операцій прекрасно доповнюються  інтенсивним блоком, що має в своєму розпорядженні сучасну дихальну апаратуру, системи безперервного моніторування стану хворих в ранньому (найбільш складному) післяопераційному періоді.

Лікарі
Поліщук Микола Єфремович Поліщук Микола Єфремович
  • Лікар-нейрохірург
  • Доктор медичних наук
  • Професор, член-кореспондент НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри нейрохірургії
Ілляшенко Вадим Ігорович Ілляшенко Вадим Ігорович
  • Лікар-нейрохірург
  • 26 років медичного стажу
Нейрохірургія Чому "Оберіг"?

Нейрохірургічні операції проводяться в спеціально обладнаній операційній, оснащеній мобільним цифровим рентгенівським апаратом, нейрохірургічним мікроскопом, апаратами для високочастотної електрохірургії, ендоскопічним устаткуванням, мікронейрохірургічним інструментарієм, сучасними наркозними апаратами.

Запис за номером +38 044 521 30 03.