Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Нейрохірургія

Нейрохірургія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Ми проводимо операції з використанням мінімально травматичної (мінімально інвазивної), мікрохірургічної і ендоскопічної техніки, що веде до ранньої активізації пацієнтів і скорочення термінів реабілітації (повернення до повсякденної активності).  При виборі методів операцій на хребті акцент робиться на принципі мінімальної інвазивності (травматичності), а також на індивідуальному підході в підборі методу втручання кожному пацієнтові залежно від його конкретної патогенетичної ситуації, яка викликає клінічні прояви (біль, порушення чутливості, м'язова слабкість).

У зв'язку з цим у розпорядженні хірурга є як традиційні мікрохірургічні відкриті способи видалення гриж міжхребцевих дисків і декомпресії хребетного каналу, так і ендоскопічні методики (за допомогою оптичного приладу – ендоскопа, через невеликі розрізи шкіри).

Устаткування клініки дозволяє також виконувати широкий спектр маніпуляцій пункцій (за допомогою проколу) на хребті при больових синдромах під контролем  цифрового рентгенівського апарату: епідуральні блокади, блокади корінців, блокади суглобів хребта, крижові блокади і ін., мікродекомпресії дисків, установка міжостистих спейсерів (дістракторів) при звуженні хребетного каналу і спонділоартрозі. Дані процедури дозволяють у багатьох випадках обійтися без  відкритих операцій.

Широкі можливості в проведенні нейрохірургічних операцій прекрасно доповнюються  інтенсивним блоком, що має в своєму розпорядженні сучасну дихальну апаратуру, системи безперервного моніторування стану хворих в ранньому (найбільш складному) післяопераційному періоді.

Лікарі
Ілляшенко Вадим Ігорович Ілляшенко Вадим Ігорович
  • Лікар-нейрохірург
  • 26 років медичного стажу
Поліщук Микола Єфремович Поліщук Микола Єфремович
  • Лікар-нейрохірург
  • Доктор медичних наук
  • Професор, член-кореспондент НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри нейрохірургії
Данчин Андрій Олександрович Данчин Андрій Олександрович
  • Лікар-нейрохірург

Керівник Центру нейрохірургії

Лікар-нейрохірург

Вища кваліфікаційна категорія

Заслужений лікар України

Доктор медичних наук

Полковник медичної служби

26 років медичного стажу


Нейрохірургія Чому "Оберіг"?

Нейрохірургічні операції проводяться в спеціально обладнаній операційній, оснащеній мобільним цифровим рентгенівським апаратом, нейрохірургічним мікроскопом, апаратами для високочастотної електрохірургії, ендоскопічним устаткуванням, мікронейрохірургічним інструментарієм, сучасними наркозними апаратами.

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов
Дмитро

11.12.2018

Илляшенко Вадим Игоревич

Відгук з запізненням на рік) Зайшов на сайт подивитися контакти для знайомого і зрозумів, що не написав величезне спасибі. У липні минулого року дуже сильно почала боліти спи...

Христина

10.12.2019

Илляшенко Вадим Игоревич

Спасибі велике доктору Вадиму Ігоревичу за проведення епідуральної блокади мамі. Відразу настало полегшення. Доктор дуже чуйний, людяний, приємний в спілкуванні до пацієнтів. Після...

Litvinova_S

15.04.2019

Илляшенко Вадим Игоревич

В апреле буду оперироваться в Обериге. Ходила на консультацию к нейрохирургу Илляшенко Валиму Игоревичу, очень боялась ложиться под нож, но врач меня успокоил, объяснил мне все плю...