Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Neurosurgery

Neurosurgery
About the direction
Doctors
About the direction

Ми проводимо операції з використанням мінімально травматичної (мінімально інвазивної), мікрохірургічної і ендоскопічної техніки, що веде до ранньої активізації пацієнтів і скорочення термінів реабілітації (повернення до повсякденної активності).  При виборі методів операцій на хребті акцент робиться на принципі мінімальної інвазивності (травматичності), а також на індивідуальному підході в підборі методу втручання кожному пацієнтові залежно від його конкретної патогенетичної ситуації, яка викликає клінічні прояви (біль, порушення чутливості, м'язова слабкість).

У зв'язку з цим у розпорядженні хірурга є як традиційні мікрохірургічні відкриті способи видалення гриж міжхребцевих дисків і декомпресії хребетного каналу, так і ендоскопічні методики (за допомогою оптичного приладу – ендоскопа, через невеликі розрізи шкіри).

Устаткування клініки дозволяє також виконувати широкий спектр маніпуляцій пункцій (за допомогою проколу) на хребті при больових синдромах під контролем  цифрового рентгенівського апарату: епідуральні блокади, блокади корінців, блокади суглобів хребта, крижові блокади і ін., мікродекомпресії дисків, установка міжостистих спейсерів (дістракторів) при звуженні хребетного каналу і спонділоартрозі. Дані процедури дозволяють у багатьох випадках обійтися без  відкритих операцій.

Широкі можливості в проведенні нейрохірургічних операцій прекрасно доповнюються  інтенсивним блоком, що має в своєму розпорядженні сучасну дихальну апаратуру, системи безперервного моніторування стану хворих в ранньому (найбільш складному) післяопераційному періоді.

Doctors
Ilyashenko Vadym Ilyashenko Vadym
  • Neurosurgeon
  • 22 years of medical experience
Polishchuk Mykola Polishchuk Mykola
  • Neurosurgeon
  • Doctor of Medical Sciences
  • Professor, Corresponding Member of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine, Honored Worker of Science and Technology of Ukraine, Head of the Department of Neurosurgery
Neurosurgery Why "Oberig"?

Neurosurgical operations are performed in a specially equipped operating room, equipped with a mobile digital X-ray machine, neurosurgical microscope, high-frequency electrosurgery devices, endoscopic equipment, microneurosurgical instruments, modern anesthesia machines.