Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Neurosurgery

Neurosurgery
About the direction
Doctors
About the direction

Ми проводимо операції з використанням мінімально травматичної (мінімально інвазивної), мікрохірургічної і ендоскопічної техніки, що веде до ранньої активізації пацієнтів і скорочення термінів реабілітації (повернення до повсякденної активності).  При виборі методів операцій на хребті акцент робиться на принципі мінімальної інвазивності (травматичності), а також на індивідуальному підході в підборі методу втручання кожному пацієнтові залежно від його конкретної патогенетичної ситуації, яка викликає клінічні прояви (біль, порушення чутливості, м'язова слабкість).

У зв'язку з цим у розпорядженні хірурга є як традиційні мікрохірургічні відкриті способи видалення гриж міжхребцевих дисків і декомпресії хребетного каналу, так і ендоскопічні методики (за допомогою оптичного приладу – ендоскопа, через невеликі розрізи шкіри).

Устаткування клініки дозволяє також виконувати широкий спектр маніпуляцій пункцій (за допомогою проколу) на хребті при больових синдромах під контролем  цифрового рентгенівського апарату: епідуральні блокади, блокади корінців, блокади суглобів хребта, крижові блокади і ін., мікродекомпресії дисків, установка міжостистих спейсерів (дістракторів) при звуженні хребетного каналу і спонділоартрозі. Дані процедури дозволяють у багатьох випадках обійтися без  відкритих операцій.

Широкі можливості в проведенні нейрохірургічних операцій прекрасно доповнюються  інтенсивним блоком, що має в своєму розпорядженні сучасну дихальну апаратуру, системи безперервного моніторування стану хворих в ранньому (найбільш складному) післяопераційному періоді.

Doctors
Polishchuk Mykola Polishchuk Mykola
  • Neurosurgeon
  • Doctor of Medical Sciences
  • Professor, Corresponding Member of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine, Honored Worker of Science and Technology of Ukraine, Head of the Department of Neurosurgery
Ilyashenko Vadym Ilyashenko Vadym
  • Neurosurgeon
  • 26 years of medical experience
Andriy Oleksandrovich Danchyn Andriy Oleksandrovich Danchyn
  • Neurosurgeon

Head of the Neurosurgery Center

Neurosurgeon

Higher qualification category

Honored doctor of Ukraine

PhD in Medicine

Colonel of the medical service

26 years of medical experience

Neurosurgery Why "Oberig"?

Neurosurgical operations are performed in a specially equipped operating room, equipped with a mobile digital X-ray machine, neurosurgical microscope, high-frequency electrosurgery devices, endoscopic equipment, microneurosurgical instruments, modern anesthesia machines.

Отзывы наших пациентов
Дмитро

11.12.2018

Илляшенко Вадим Игоревич

Відгук з запізненням на рік) Зайшов на сайт подивитися контакти для знайомого і зрозумів, що не написав величезне спасибі. У липні минулого року дуже сильно почала боліти спи...

Аліна

10.02.2021

Илляшенко Вадим Игоревич

Потрапила до лікаря із сильним болем у спині та онемінням руки. Вадим Ігоревич дуже уважно вислухав усі скарги, задав уточнюючі запитання, зробив обстеження і поставив попередній д...

Христина

10.12.2019

Илляшенко Вадим Игоревич

Спасибі велике доктору Вадиму Ігоревичу за проведення епідуральної блокади мамі. Відразу настало полегшення. Доктор дуже чуйний, людяний, приємний в спілкуванні до пацієнтів. Після...