Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Чому не варто боятися робити мамографію?

Чому не варто боятися робити мамографію?

У клініці "Оберіг" мамографія проходить максимально комфортно. Ми також знаємо і розуміємо страхи наших пацієнток. Давайте розвіємо кожен з них.

БІЛЬ

  • Щоб мамографія не викликала неприємних відчуттів, її потрібно виконувати на 7-12 день менструального циклу, коли груди є найменш чутливими. Важливим є не тільки день циклу, але й укладка молочної залози. Усі рентген-лаборанти клініки «Оберіг» знають, як це робити правильно.
  • Наш мамограф MAMMOMAT Revelation від Siemens обладнаний більш м’якою компресійною пластиною з округлими кромками. Апарат автоматично розраховує силу стиснення для кожної залози і зупиняється при її досягненні.
  • Процедура не протипоказана жінкам з імплантами молочної залози. Сила компресії є такою, що не може пошкодити імплант.
  • Якщо у жінки є негативний досвід попередньої мамографії, ми можемо рекомендувати їй за дві години до процедури прийняти ібупрофен або інший нестероїдний протизапальний препарат.

ОПРОМІНЕННЯ

Наразі наш мамограф є найбільш низькодозовим у світі. Дозу опромінення під час мамографії можна порівняти з природною дозою, яку Ви отримуєте, провівши день на пляжі.

А ЯКЩО ЩОСЬ ЗНАЙДУТЬ?

Переважна більшість знахідок, які виявлені під час мамографії, є доброякісними. Вони часто потребують лише спостереження. А якщо будуть знайдені ознаки злоякісного захворювання, Ви своєчасно отримаєте лікування, яке рятує життя.

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ДИСКОМФОРТ

Ми організували процес запису і проведення процедури так, щоб Ви не відчували дискомфорт від черг, довгих очікувань і сором’язливості. Коли Ви заходите в кабінет, лаборант зачиняє двері зсередини на ключ. Ви роздягаєтесь за ширмою, а при бажанні можете накинути на себе одноразовий халат.

Запишіться на мамографію за телефоном 044 521 30 03!