Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.
Мамографія Мамографія
Про напрям
Про напрям

Кожна жінка у віці після 40 років, яка піклується про своє здоров’я, має проходити щорічну мамографію. Розуміючи переживання наших пацієнток, ми робимо проходження цієї делікатної процедури інформативним, безпечим і неболісним:

  • ми дотримуємося рекомендацій стосовно правильної укладки грудей (мамографію проводить спеціалістка breast-радіолог);
  • наш мамограф MAMMOMAT Revelation від Siemens сам розраховує оптимальну силу стиснення для кожної залози й автоматично зупиняється при її досягненні;
  • він обладнаний більш м’якими компресійними пластинами з округлими кромками;
  • рекомендуємо проходити скринінгову мамографію на 7-12 день менструального циклу.

Це персоналізує процедуру для кожної жінки, її індивідуального больового порогу. Мамографія стає комфортною.

Апарат MAMMOMAT Revelation від Siemens - чи не найкращий існуючий у світі. Він має функцію томосинтезу - тобто пошарового сканування молочної залози. Ця технологія дає можливість виявляти рак молочної залози на 30% ефективніше.

Також кращому виявленню змін у молочній залозі на нашому апараті сприяє найбільший кут сканування при виконанні томосинтезу та можливість будувати 3D-реконструкції грудей.

MAMMOMAT Revelation наразі є найбільш низькодозовим мамографом - це досягається спеціальною технологією, яка зменшує фінальну дозу опромінення на пацієнтку на 30%.

Мамографія Чому "Оберіг"?

Мамографія проводиться на найкращому у світі мамографі MAMMOMAT Revelation від Siemens. Виявлення змін у молочних залозах на нашому пристрої є на 30% ефективнішим завдяки найбільшому куту сканування при проведенні томосинтезу. Пристрій також дозволяє забезпечити 3D-реконструкцію грудей. Апарат оснащений технологією, яка зменшує остаточну дозу опромінення для пацієнтку на 30%.

Мамографія проводиться рентген-лаборантом кабінета мамографії, а описує дослідження breast-радіолог.