Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Підтяжка грудей

Підтяжка грудей

Підтяжка грудей (мастопексія) – це різновид естетичної пластики грудей, основна мета якої полягає в тому, щоб повернути молочним залозам їхню колишню пружність та форму.

ПРИЧИНИ ЗМІНИ ФОРМИ ГРУДЕЙ

Всім відомо, що з віком організм людини зношується, шкіра втрачає свою пружність за рахунок того, що зменшується вироблення колагену та еластину. З такою проблемою стикаються жінки у більш зрілому віці.

Також змінитися форма грудей може після грудного вигодовування. Під час вагітності молочні залози жінки терплять своєрідну трансформацію, готуючись до вироблення грудного молока. Груди збільшуються у розмірах, шкіра в такому випадку більш розтягується. Після закінчення грудного вигодовування, груди зменшується в розмірах, а шкіра – ні. Отримуємо розтягнуту шкіру і, як наслідок, обвислі груди. Ця проблема близька багатьом жінкам.

Також причиною втрати пружності шкіри і форми грудей може стати стрімка втрата ваги, після якої залишається багато зайвої шкіри. У тому числі і на грудях.

Але кожна жінка, незалежно від віку, хоче бути привабливою і мати красиві та пружні груди. Саме тому всі перераховані вище стани є показаннями до процедури мастопексії.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ

Протиказаннями до мастопексії можуть служити пухлини молочних залоз, мастопатії, гнійні та запальні процеси у грудях, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет.

ПРИНЦИПИ ОПЕРАЦІЇ

Багато хто вважає процедури підтяжки грудей та зменшення її розмірів ідентичними. Це не так. Під час зменшення розмірів грудей видаляється також зайва жирова і залозиста тканина. Особливість проведення підтяжки грудей залежить від ступеня її опущення (птозу). За основу беруть розташування соску щодо субмаммарної складки грудей. Опущення може бути мінімальним (сосок на рівні складки), помірним (сосок опущений на 1-2 см нижче складки) і вираженим (сосок опущений на 3 і більше см нижче складки). Виділяється також грандулярний птоз, під час якого сосок залишається у нормальному положенні, а тканина молочних залоз сильно опущена.

Ступені птоза грудей
Ступені птоза грудей

Операція проводиться під загальною анестезією. Залежно від ступеня опущення грудей, операція може тривати від 1 до 3 годин. Хірург моделює нову форму грудей, видаляючи зайву шкіру, повертаючи сосок на місце.

Зайва шкіра видаляється шляхом розрізу. Вони бувають декількох видів: у випадку з мінімальним птозом використовується періареолярний розріз на ділянці, де з'єднується ареола соска і шкіри грудей; при помірному птозі хірурги використовують розріз по колу соска – ціркумареолярний, для зменшення вираженого птозу використовується Т-подібний розріз. Але найбільш використовуваним є вертикальний розріз, який виконується навколо ареоли соску з вертикальним розрізом вниз до грудної складки.

Види розрізів
Види розрізів
ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Після операції вас можуть залишити у клініці на 1-2 дня для спостереження. Відновлення проходить протягом 10 днів. На декілька місяців вам слід обмежити фізичну активність. Косметичний шов остаточно розсмокчеться протягом року.

РЕЗУЛЬТАТ

Після проведеної підтяжки жінка отримує пружні груди природної краси, а це не може не радувати.