Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Пластика підборіддя

Пластика підборіддя

Прийнято вважати, що зовнішній вигляд обличчя в цілому залежить не тільки від його верхньої частини. Важливу роль відіграє нижня третина, а саме підборіддя, яке надає форму і правильний обрис. Саме воно багато в чому впливає на красу людини і симетричність обличчя в цілому.

Дуже часто з процесом старіння підборіддя починає деформуватися. Це природне явище, яке прогресує з роками і стає помітним лише через довгий період часу. Також псувати зовнішній вигляд можуть вроджені вади. Як правило, щоб позбутися помітних дефектів, варто звернутися до кваліфікованих хірургів, які запропонують вам ментопластику.

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ МЕНТОПЛАСТИКИ

У хірургічному ремеслі ця операція є способом виправлення недоліків в області нижньої щелепи. Часто в медицині процедуру називають геніопластикою. Основним завданням фахівців є зменшення або збільшення підборіддя і приведення його до естетично привабливого вигляду. Результати процедури можуть бути такими:

• Зміна профілю обличчя.

• Позбавлення від надмірної асиметрії.

• Видалення другого підборіддя.

• Збільшення зовнішнього вигляду нижньої щелепи для додання їй правильної форми.

Цей спосіб хірургічного втручання допоможе позбутися від візуальних дефектів. Як тільки проблеми з підборіддям стануть дуже помітними, вам варто проконсультуватися з хірургом. Таким способом вдається повернути колишній вигляд обличчя після серйозних травм. Збільшення може здійснюватися кількома способами - так само, як і зменшення.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

Кожен вид хірургічного втручання має свої особливі показання. Саме вони підштовхують людину змінити свою зовнішність. У цій ситуації найбільш поширеним показом є деформація підборіддя. Проведення операції допоможе виключити вроджені дефекти й змінити форму обличчя.

Також хірурги допоможуть змінити форму непропорційного підборіддя, яке часто виступає в сторону. У таких випадках прийнято зменшувати його, але бувають ситуації, коли краще провести збільшення. Незалежно від ситуації фахівець проконсультує вас і допоможе вибрати найбільш правильне рішення. Тільки після індивідуальної бесіди з хірургом у вас вийде остаточно визначитися з процедурою.

ІНШІ ВИПАДКИ ПОТРЕБИ В ЗБІЛЬШЕННІ ПІДБОРІДДЯ

Недорозвинене підборіддя вважається однією з основних проблем. Однак подібне виникає у пацієнтів рідко, хоча і може принести багато проблем. Не повністю сформована нижня частина обличчя, як правило, є наслідком вродженого дефекту. Збільшення в цій ситуації – єдиний дієвий метод повернути красу.

Деякі звертаються до пластичних хірургів з метою омолодити себе. Зміни підборіддя прекрасно в цьому допомагають. У таких випадках можна зробити собі геніопластику, яка полягає в збільшенні підборіддя різними способами. Актуально застосовувати її в ситуаціях, коли пацієнт має маленьке і невиразне підборіддя, яке часто скошене в одну сторону.

МЕТОДИКИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПІДБОРІДДЯ

Найбільш поширеним рішенням в наш час стала імплантаційна методика. Під час цієї процедури фахівець встановлює в нижню щелепу біосумісний імплант. Підібрати варіант у такій ситуації можна навіть самостійно: головне при виборі спиратися на форму обличчя і будову нижньої щелепи. Також лікар у процесі вибору імпланта орієнтується на показники здоров'я свого пацієнта.

Не менш популярним варіантом вважається остеотомічна методика. У процесі її здійснення хірург проводить розсічення кістки, після чого спеціальними інструментами зміщує її в потрібному напрямку, застосовуючи спеціальні хірургічні шурупи, які надійно фіксують її. Також у цій ситуації можуть застосовувати особливі нитки або колагенові пластини.

Якщо лягати під ніж хірурга не виникає бажання, змінити свій зовнішній вигляд можна за допомогою філерів. Сьогодні вони стали дуже поширеним явищем в пластичній хірургії і дозволяють швидко, практично безболісно отримувати бажані результати. Методика полягає у введенні вглиб підборіддя ін'єкції філера в необхідній кількості. Його основне завдання – надати нижній частині обличчя правильний контур.

ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ

Незалежно від вибору операції госпіталізація пацієнта в таких випадках не потрібна. Тільки в дуже рідкісних випадках, коли хірург має підозри на появу ускладнень, людину можуть залишити на 24 години в лікарні. У цей час пацієнтка або пацієнт знаходитися в стані повного спокою. Після доби, швидше за все, можна буде відправитися додому і продовжити відновлення.

Серед ключових особливостей реабілітації вдома варто відзначити:

• Тримати фіксуючу пов'язку 2-4 дні;

• Протягом місяця заборонено займатися спортом і піднімати важкі речі;

• У процесі споживання їжі може виникати дискомфорт;

• У першу добу обов'язково виникне набряк, але він швидко проходить.

Варто відзначити, що в період реабілітації не виникає алергічних реакцій. Також можна не переживати з приводу появи гематом, тому що в цих ситуаціях їх просто не буває. Точно не варто переживати через шрами після швів, тому що місця, де були зроблені розрізи, пропадуть, адже доступ до кісткової тканини виключно через ротову порожнину.

ПОМІТНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПІДБОРІДДЯ

Серед пластичних операцій є багато таких, які згодом не радують пацієнтів своїми результатами. Збільшення підборіддя ніколи до такого не приводить, бо завжди гарантує відмінний ефект. Помітний він буде далеко не відразу, але вже через кілька місяців пацієнт побачить позитивні зміни. Як правило, візуальна різниця помітна вже через 8-12 тижнів.

Спробувати на собі цю методику варто, перш за все, тим, у кого спостерігаються дійсно серйозні проблеми з формою обличчя і підборіддям. Звертатися слід тільки в сертифіковані і якісні клініки зі спеціалістами, які працюють довгі роки. Хірург, який провів сотні подібних операцій, точно зможе вам допомогти, і період відновлення пролетить непомітно.