Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Chin augmentation

Chin augmentation

Прийнято вважати, що зовнішній вигляд обличчя в цілому залежить не тільки від його верхньої частини. Важливу роль відіграє нижня третина, а саме підборіддя, яке надає форму і правильний обрис. Саме воно багато в чому впливає на красу людини і симетричність її обличчя в цілому. Відповідно, якщо у вас проблеми з цією ділянкою, то їх необхідно вирішити, щоб повернути собі бездоганний зовнішній вигляд.

Дуже часто з процесом старіння підборіддя починає деформуватися. Це природне явище, яке відбувається з роками і стає помітним лише через велику кількість часу. Також зіпсувати зовнішній вигляд можуть вроджені вади. Як правило, щоб позбутися від помітних дефектів, варто звернутися до кваліфікованих хірургів, які запропонують вам ментопластику.

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ МЕНТОПЛАСТИКИ

У хірургічному ремеслі дана операція є способом виправлення недоліків в області нижньої щелепи. Часто в медицині процедуру називають геніопластикой. Основним завданням фахівців є зменшення або збільшення підборіддя і приведення його до естетично привабливого вигляду. Наслідки процедури можуть бути наступними:

• Зміна боку профілю обличчя.

• Позбавлення від надмірної асиметрії.

• Видалення другого підборіддя.

• Збільшення зовнішнього вигляду нижньої щелепи для додання їй правильної форми.

Даний спосіб хірургічного втручання допоможе позбутися від візуальних дефектів. Як тільки проблеми з підборіддям стануть дуже помітними, вам варто проконсультуватися з хірургом. Таким способом вдається повернути колишній вигляд обличчя після серйозних травм. Збільшення може здійснюватися кількома способами, точно так же, як і зменшення.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

Кожен вид хірургічного втручання має свої особливі показання. Саме вони провокують людину відправитися під скальпель і змінити свою зовнішність. В даній ситуації найбільш поширеним показанням є деформація підборіддя. Проведення операції допоможе виключити вроджені дефекти і обзавестися прекрасним обличчям з правильною формою.

Також хірурги допоможуть змінити форму непропорційного підборіддя, яке часто виступає в сторону. У таких випадках прийнято зменшувати його в обсязі, але бувають ситуації, коли краще провести збільшення. Незалежно від ситуації фахівець проконсультує вас і допоможе вибрати найбільш правильне рішення. Тільки після індивідуальної бесіди з хірургом у вас вийде остаточно визначитися з процедурою.

ІНШІ ВИПАДКИ ПОТРЕБИ В ЗБІЛЬШЕННІ

Недорозвинене підборіддя вважається однією з основних проблем. Однак подібне виникає у пацієнтів рідко, хоча і може принести масу проблем людині. Не остаточно сформована нижня частина обличчя, як правило, є наслідком вродженого дефекту. Збільшення в даній ситуації – єдиний дієвий метод повернути собі красу.

Деякі звертаються до пластичних хірургів з метою омолодити себе. Зміни підборіддя прекрасно в цьому допомагають. У таких випадках можна зробити собі геніопластику, яка полягає в збільшенні підборіддя різними способами. Актуально застосовувати її в ситуаціях, коли пацієнт має маленьке і невиразне підборіддя, яке часто скошене в одну сторону.

МЕТОДИКИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПІДБОРІДДЯ

Найбільш поширеним рішенням в наш час стала імплантаційна методика. Під час даної процедури фахівець встановлює в нижню щелепу біосумісний імплант. Підібрати варіант в такій ситуації можна навіть самостійно: головне при виборі спиратися на форму обличчя і будову нижньої щелепи. Також лікар в процесі вибору імпланта орієнтується на показники здоров'я свого пацієнта.

Не менш популярним варіантом вважається остеотомічна методика збільшення. У процесі її здійснення хірург проводить розсічення кістки, після чого спеціальними інструментами зміщує її в потрібному напрямку, застосовуючи спеціальні хірургічні шурупи, які надійно фіксують її. Також в даній ситуації можуть застосовувати особливі нитки або колагенові пластини.

Якщо лягати під ніж хірурга не виникає бажання, змінити свій зовнішній вигляд можна за допомогою філерів. Сьогодні вони стали дуже поширеним явищем в пластичній хірургії і дозволяють швидко, практично безболісно отримувати бажані результати. Методика полягає у введенні вглиб підборіддя ін'єкції філера в необхідній кількості. Його основне завдання – надати нижній частині обличчя правильний контур.

НЕДОЛІКИ ПРОЦЕДУР

Крім імплантаційного варіанту всі інші мають помітні недоліки. Якщо розглядати остеотомічний варіант, варто бути готовим до того, що хірург може і не взятися за ваш випадок, тому що в даній ситуації багато чого залежить від будови нижньої щелепи. Також операція несе в собі високий ступінь виникнення травм, і після її проведення необхідно додатково проводити ліпофілінг. Останнім недоліком методу вважається помітно тривалий період відновлення.

Якщо вас зацікавили філери, заздалегідь варто приготуватися до того, що проводити процедуру доведеться регулярно. Залежно від якості ін'єкції період повторного введення препарату може варіюватися від 10 до 15 місяців. Термін досить великий, але на відміну від імплантації він не назавжди, і це необхідно розуміти заздалегідь. Тільки проаналізувавши всі достоїнства і недоліки, можна замислюватися про вибір тієї чи іншої методики збільшення підборіддя.

ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ

Незалежно від вибору операції госпіталізація пацієнта в таких випадках не потрібна. Тільки в дуже рідкісних випадках, коли хірург має підозри на появу ускладнень, людину можуть залишити на 24 години в лікарні. В цей час він повинен знаходитися в стані повного спокою. Після доби, швидше за все, можна буде відправитися додому і продовжити відновлення.

Серед ключових особливостей реабілітації вдома варто відзначити:

• Тримати фіксуючу пов'язку 2-4 дня.

• Протягом місяця заборонено займатися спортом і піднімати тяжкості.

• В процесі споживання їжі може виникати дискомфорт;

• В першу добу в обов'язковому порядку виникне набряк, але він швидко проходить.

Підготуватися до такого збігу обставин необхідно заздалегідь, але про це обов’язково повідомить хірург. Варто відзначити, що в період реабілітації не виникає алергічних реакцій. Також можна не переживати з приводу появи гематом, тому що в даних ситуаціях їх просто не буває. Точно не варто переживати через шрами після швів, тому що місця, де були зроблені розрізи, пропадуть, тому що доступ до кісткової тканини виключно через ротову порожнину.

ПОМІТНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПІДБОРІДДЯ

Серед пластичних операцій є багато таких, які згодом не радують пацієнтів своїми результатами. Збільшення підборіддя ніколи до такого не приводить, бо завжди гарантує відмінний ефект. Помітний він буде далеко не відразу, але вже через кілька місяців пацієнт побачить, позитивні зміни. Як правило, візуальна різниця помітна вже через 8-12 тижнів.

Спробувати на собі дану методику варто, перш за все, тим, у кого спостерігаються дійсно серйозні проблеми з формою обличчя і підборіддям особливо. Звертатися треба тільки в сертифіковані і якісні клініки зі спеціалістами, які працюють довгі роки. Хірург, який провів сотні подібних операцій, точно зможе вам допомогти, і період відновлення пролетить непомітно.