Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Визначення схеми лікування раку молочної залози

Визначення схеми лікування раку молочної залози

З чого має розпочинатися лікування раку молочної залози? Є два параметри, за якими визначається успішність лікування: перше — це вчасне звернення (на першій – другій стадії), а друге — це правильне застосування медикаментозних та хірургічних методів.

Якщо на момент виявлення раку молочної залози вже є ураження лімфатичних вузлів, то майже у 100% лікування має розпочинатися з медикаментозного лікування, найчастіше – з хіміотерапії, гормональної чи імунотерапії, таргетної та/або променевої терапії. Лише у випадках без ураження лімфатичних вузлів може розглядатися варіант, що передбачає першим етапом хірургічне втручання. Але водночас такі пухлини, як HER-позитивні або тріпл-негативні, навіть без ураження лімфатичних вузлів, рекомендують починати з хіміотерапії, таргетної чи променевої терапії. Це агресивні форми раку, і ми маємо достатньо доказової бази, аби розпочинати лікування саме із призначення протипухлинних ліків чи опромінення. Яка саме це буде схема — медикаментозна чи променева терапія — визначається за результатами патогістологічного, імуногістохімічного досліджень та відповідно до міжнародних протоколів лікування. І тільки після проходження цього курсу вирішується питання щодо обсягу оперативного втручання.

Важливим аспектом у лікуванні є збереження привабливості жіночого тіла, адже після лікування життя продовжується! Ідеться про психологічний стан жінки, яка дивиться на себе у дзеркало, яка хоче зберегти сексуальну привабливість та мати повноцінне інтимне життя, відчувати себе жіночною та мати вродливі груди. Якість життя жінки нерозривно пов’язана із цими моментами, і ми маємо забезпечити гарний естетичний результат, які б випробування хворобою не прийшлося пережити жінці. Сучасний онкопластичний підхід — це космос, який сьогодні вже став реальністю. І навіть якщо жінка мріяла покращити форму та об’єм грудей, але не ставила собі це в пріоритет, то навіть така драматична подія в її житті, як рак, дає їй можливість отримати красиві груди через онкопластичну операцію. Цим підходом ми досягаємо двох цілей — і радикальне лікування раку, і гарний естетичний результат.

На базі Мамологічного центру універсальної клініки «Оберіг» проводиться повний цикл онкологічної допомоги — від діагностики раку (інструментальної,  патогістологічної, імуногістохімічної) до усіх видів  лікування: медикаментозного, променевого, хірургічного із використанням онкопластичних методик. Запроваджені підходи до лікування раку базуються на міжнародних протоколах та доказовій базі, а мультидисциплінарний підхід та командна робота результують високими показниками виживаності пацієнток та збереженням якості життя після проведеного лікування.

Оксана Шуліга-Недайхлєбова, лікар-мамолог, експерт з естетичної мамопластики, кандидат медичних наук.

 Запис на консультацію за телефонами клініки: +38 044 521 30 03 та на сайті.