Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Збільшення грудей

Збільшення грудей

Збільшення грудей – це різновид мамопластики, спрямований на збільшення об'єму грудей, а також зміни їхньої форми шляхом ендопротезування молочних залоз з використанням грудних імплантів. Також з метою збільшення грудей часто використовується метод ліпофілингу, суть якого полягає у збільшенні молочної залози за рахунок імплантації власної жирової тканини людини.

ПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ

Процедура по збільшенню грудей носить естетичний характер, тому чітких показань немає. Найчастіше операції роблять у таких випадках: маленькі груди, асиметрія молочних залоз (у такому випадку відбувається протезування грудей меншого розміру для створення симетричності), зміна зовнішнього вигляду грудей після пологів і годування грудьми, післяопераційні травми грудей (видалення пухлин), які призвели до зміни її форми.

Збільшення грудей
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ

Протипоказанням до збільшення грудей є наявність пухлин молочних залоз, мастопатій, гнійних та запальних процесів у грудях, цукровий діабет. Також операції зі збільшення грудей не проводять неповнолітнім.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ ПО ЗБІЛЬШЕННЮ ГРУДЕЙ

Через те, що молочні залози складаються з жирової та залозистої тканини, варіант ліпофілингу є більш фізіологічним, тому багато хто вважає його кращим. Але якщо говорити про естетичну сторону питання, то збільшення грудей за допомогою грудних імплантів дозволяє створити більш гарні форми. Хоча ліпофілинг є менш дорогою процедурою. Але у разі, коли потрібно збільшити груди більш, ніж на 2 розміри, цей метод не підходить.

ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

Операції зі збільшення грудей передує консультація у пластичного хірурга з подальшою здачею необхідних аналізів. Також на цьому етапі важлива психологічна підготовка. На консультації пацієнтка разом з лікарем визначають цілі збільшення, кінцевий результат, обирають бажану форму майбутніх грудей та метод збільшення, визначаються стосовно виду грудних імплантів. Імпланти мають дві форми: анатомічної (краплевидної) або ж круглої. Діляться імпланти також за типом наповнювача: силіконовий гель, біосумісний гель, фізрозчин. Усі імпланти мають довічну гарантію про те, що їхня оболонка не розірветься.

Важливо розуміти, що якісний імплант – це запорука красивих грудей, тому він недешево коштує.

Імплант

Операція проходить у три етапи.

Перший – загальна анестезія.

Другий етап полягає у хірургічному доступі. Він буває кількох видів. Найбільш поширеними є інфрамамарний (надріз під природною складкою під грудьми), періареолярний (надріз в області соска), трансаксілярний (надріз з боку пахвової западини), трансабдомінальний (надріз з боку черевної порожнини). Перший спосіб надрізу є найбільш поширеним і найбільш безпечним, тоді як останній – вважається найбільш травматичним. Другий використовується переважно у жінок, які народили.

Третій етап – безпосереднє розташування імпланту.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Операція зі збільшення грудей триває близько 2 годин. Через день ви може поїхати додому. Відновлювальний період – до 10 днів. У цей час знімають шви. У період 1-2 місяців після операції варто виключити важкі фізичні навантаження.