Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Breast augmentation

Breast augmentation

Збільшення грудей – це різновид маммопластики, спрямований на збільшення об'єму грудей, а також зміни їхньої форми шляхом ендопротезування молочних залоз з використанням грудних імплантів. Також з метою збільшення грудей часто використовується метод ліпофілинга, суть якого полягає у збільшенні молочної залози за рахунок імплантації власної жирової тканини людини.

ПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ

Процедура по збільшенню грудей носить естетичний характер, тому чітких показань немає. Найчастіше операції роблять у таких випадках: вроджено маленькі груди, асиметрія молочних залоз (у такому випадку відбувається протезування грудей меншого розміру для створення симетричності), зміна зовнішнього вигляду грудей після пологів і годування грудьми, післяопераційні травми грудей (видалення пухлин), які призвели до зміни її форми.

Збільшення грудей

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ

Протипоказанням до збільшення грудей є наявність пухлин молочних залоз, мастопатій, гнійних та запальних процесів у грудях, цукровий діабет. Також операції зі збільшення грудей не проводять неповнолітнім.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ ПО ЗБІЛЬШЕННЮ ГРУДЕЙ

З причини того, що молочні залози складаються з жирової та залозистої тканини, варіант ліпофілингу є більш фізіологічним, тому багато хто вважає його кращим. До недавнього часу цей метод вважався більш безпечним порівняно зі збільшенням грудей за допомогою імплантів. Але, якщо говорити про естетичну сторону питання, то збільшення грудей за допомогою грудних імплантів дозволяє створити більш гарні форми. Хоча ліпофілинг є менш дорогою процедурою. Але у разі, коли потрібно збільшити груди більш, ніж на 2 розміри, даний метод не підходить.

ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ

Операції зі збільшення грудей передує консультація у пластичного хірурга, з подальшою здачею необхідних аналізів. Також на даному етапі важлива психологічна підготовка. На консультації пацієнт разом з доктором визначають цілі збільшення, кінцевий результат, вибирають бажану форму майбутніх грудей та метод збільшення, визначаються з видом грудних імплантів. Імпланти бувають наступних форм: анатомічної (краплевидної) або ж круглої. Діляться імпланти також за типом наповнювача: силіконовий гель, біосумісний гель, фізрозчин. Усі імпланти мають довічну гарантію про те, що їхня оболонка не розірветься.


Важливо розуміти, що якісний імплант – це запорука красивих грудей, тому він недешево коштує.

Імплант
Імплант

Операція проходить у три етапи. Перший – загальна анестезія. Другий етап полягає у хірургічному доступі. Він буває кількох видів. Найбільш поширеними є інфрамаммарний (надріз під природною складкою під грудьми), періареолярний (надріз в області соска), трансаксілярний (надріз з боку пахвової западини), трансабдомінальний (надріз з боку черевної порожнини). Перший спосіб надрізу є найбільш поширеним і найбільш безпечним, тоді як останній – вважається найбільш травматичним. Другий використовується переважно у жінок, які народили. Третій етап – безпосереднє розташування імпланту.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Операція зі збільшення грудей триває близько 2 годин. Через день ви може відправитися додому. Відновлювальний період – до 10 днів. У цей час знімають шви. У період 1-2 місяців після операції варто виключити важкі фізичні навантаження.

РЕЗУЛЬТАТ

Якщо розмір ваших грудей до операції вас відверто не влаштовував, то ваш вид у дзеркалі після процедури вас неодмінно порадує. Пружні груди гарної форми зроблять вашу фігуру більш жіночною, а вам повернуть впевненість у собі і у своїй привабливості.


Телефонуйте в Центр пластичної хірургії "Oberig Beauty" за номером (044) 222 61 11!