25 травня 2026
Звернувся за рекомендацією свого онколога до Максима Ігоровича Палія як радійаційного онколога з приводу лікування онкологнічної хвороби. Скажу, що залишився дуже задоволений ставленням та компетентністю, чисто по-людськи нормальним відношенням і умовами проходження сеансів променевої терапії. Дай, Бог, ще поживу та побачу Перемогу!
Звернувся за рекомендацією свого онколога до Максима Ігоровича Палія як радійаційного онколога з приводу лікування онкологнічної хвороби. Скажу, що залишився дуже задоволений ставленням та компетентністю, чисто по-людськи нормальним відношенням і умовами проходження сеансів променевої терапії. Дай, Бог, ще поживу та побачу Перемогу!
15 травня 2026
Мені пощастило на своєму шляху зустрити Лікаря - зі світлою головою і добрим серцем. Стільки підтримки, віри в успіх я ще не зустрічала, хоча після декількох років боротьби з онкологією груді вже руки опускались. Але дякую, що в клініці Оберіг є такі спеціалісти, які лікують за сучасними протоколами і дають надію на стійку ремісію. Максиме Ігоровичу, дякую! І всій команді відділення променевої тер ...
Мені пощастило на своєму шляху зустрити Лікаря - зі світлою головою і добрим серцем. Стільки підтримки, віри в успіх я ще не зустрічала, хоча після декількох років боротьби з онкологією груді вже руки опускались. Але дякую, що в клініці Оберіг є такі спеціалісти, які лікують за сучасними протоколами і дають надію на стійку ремісію. Максиме Ігоровичу, дякую! І всій команді відділення променевої терапії за професійність, увагу та чуйне ставлення!! Рекомендую!!!
25 червня 2026
Пройшла курс лікування у відділенні променевої терапії та хочу щиро подякувати своєму лікарю — Палію Максиму Ігоровичу. Це справжній професіонал своєї справи, який дуже відповідально та грамотно підходить до лікування пацієнтів. Протягом усього курсу я відчувала повний контроль над ситуацією та турботу про моє самопочуття. Також хочу відзначити роботу самого відділення. Сучасне обладнання, відсут ...
Пройшла курс лікування у відділенні променевої терапії та хочу щиро подякувати своєму лікарю — Палію Максиму Ігоровичу. Це справжній професіонал своєї справи, який дуже відповідально та грамотно підходить до лікування пацієнтів. Протягом усього курсу я відчувала повний контроль над ситуацією та турботу про моє самопочуття. Також хочу відзначити роботу самого відділення. Сучасне обладнання, відсутність затримок, доброзичлива атмосфера та висока культура обслуговування з боку медсестер та персоналу. Низький вам уклін за вашу працю та допомогу в боротьбі за здоров'я!