Отзывы о враче Палий Максим Игоревич

Палий Максим Игоревич

Пройшла курс лікування у відділенні променевої терапії та хочу щиро подякувати своєму лікарю — Палію Максиму Ігоровичу. Це справжній професіонал своєї справи, який дуже відповідально та грамотно підходить до лікування пацієнтів. Протягом усього курсу я відчувала повний контроль над ситуацією та турботу про моє самопочуття. Також хочу відзначити роботу самого відділення. Сучасне обладнання, відсут ...

Пройшла курс лікування у відділенні променевої терапії та хочу щиро подякувати своєму лікарю — Палію Максиму Ігоровичу. Це справжній професіонал своєї справи, який дуже відповідально та грамотно підходить до лікування пацієнтів. Протягом усього курсу я відчувала повний контроль над ситуацією та турботу про моє самопочуття. Також хочу відзначити роботу самого відділення. Сучасне обладнання, відсутність затримок, доброзичлива атмосфера та висока культура обслуговування з боку медсестер та персоналу. Низький вам уклін за вашу працю та допомогу в боротьбі за здоров'я!

Развернуть

Звернувся за рекомендацією свого онколога до Максима Ігоровича Палія як радійаційного онколога з приводу лікування онкологнічної хвороби. Скажу, що залишився дуже задоволений ставленням та компетентністю, чисто по-людськи нормальним відношенням і умовами проходження сеансів променевої терапії. Дай, Бог, ще поживу та побачу Перемогу!

Звернувся за рекомендацією свого онколога до Максима Ігоровича Палія як радійаційного онколога з приводу лікування онкологнічної хвороби. Скажу, що залишився дуже задоволений ставленням та компетентністю, чисто по-людськи нормальним відношенням і умовами проходження сеансів променевої терапії. Дай, Бог, ще поживу та побачу Перемогу!

Мені пощастило на своєму шляху зустрити Лікаря - зі світлою головою і добрим серцем. Стільки підтримки, віри в успіх я ще не зустрічала, хоча після декількох років боротьби з онкологією груді вже руки опускались. Але дякую, що в клініці Оберіг є такі спеціалісти, які лікують за сучасними протоколами і дають надію на стійку ремісію. Максиме Ігоровичу, дякую! І всій команді відділення променевої тер ...

Мені пощастило на своєму шляху зустрити Лікаря - зі світлою головою і добрим серцем. Стільки підтримки, віри в успіх я ще не зустрічала, хоча після декількох років боротьби з онкологією груді вже руки опускались. Але дякую, що в клініці Оберіг є такі спеціалісти, які лікують за сучасними протоколами і дають надію на стійку ремісію. Максиме Ігоровичу, дякую! І всій команді відділення променевої терапії за професійність, увагу та чуйне ставлення!! Рекомендую!!!

Развернуть
Оставить отзыв
Это поле обязательное
Это поле обязательное
Введите правильно номер телефона
Это поле обязательное
Это поле обязательное

Запись на консультацию