Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Відгуки про лікаря Папп Інна Ігорівна

Папп Інна Ігорівна

Дуже дякую людям, які вдруге за життя навчили мене говорити, писати, читати, формулювати і висловлювати свою думку - дружньому колективу логопедів Папп Інні, Старжинській Люді, Плужнику Павлу, Царенко Юлі під керівництвом Защипась Юлії. Окрема подяка моєму незмінному логопеду Папп Інні – людині добрій, щирій, відкритій. Окрім професійної допомоги та підтримки, я також отримав надійного друга. ...

Дуже дякую людям, які вдруге за життя навчили мене говорити, писати, читати, формулювати і висловлювати свою думку - дружньому колективу логопедів Папп Інні, Старжинській Люді, Плужнику Павлу, Царенко Юлі під керівництвом Защипась Юлії. Окрема подяка моєму незмінному логопеду Папп Інні – людині добрій, щирій, відкритій. Окрім професійної допомоги та підтримки, я також отримав надійного друга. Після інсульту, що стався рік тому, я не говорив взагалі, зі складнощами читав, не міг писати. На даний момент проблеми з мовленням ще є, але на тому рівні, що не заважає порозумітися з іншими людьми. Низький Вам уклін, добрі люди! Будьте завжди здорові!

Розгорнути
Залишити відгук
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове
Введіть правильно номер
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове