Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Reviews about the doctor Papp Inna

Papp Inna

Дуже дякую людям, які вдруге за життя навчили мене говорити, писати, читати, формулювати і висловлювати свою думку - дружньому колективу логопедів Папп Інні, Старжинській Люді, Плужнику Павлу, Царенко Юлі під керівництвом Защипась Юлії. Окрема подяка моєму незмінному логопеду Папп Інні – людині добрій, щирій, відкритій. Окрім професійної допомоги та підтримки, я також отримав надійного друга. ...

Дуже дякую людям, які вдруге за життя навчили мене говорити, писати, читати, формулювати і висловлювати свою думку - дружньому колективу логопедів Папп Інні, Старжинській Люді, Плужнику Павлу, Царенко Юлі під керівництвом Защипась Юлії. Окрема подяка моєму незмінному логопеду Папп Інні – людині добрій, щирій, відкритій. Окрім професійної допомоги та підтримки, я також отримав надійного друга. Після інсульту, що стався рік тому, я не говорив взагалі, зі складнощами читав, не міг писати. На даний момент проблеми з мовленням ще є, але на тому рівні, що не заважає порозумітися з іншими людьми. Низький Вам уклін, добрі люди! Будьте завжди здорові!

Read more
Leave a review
This is a required field
This is a required field
Enter the correct phone number
This is a required field
This is a required field