Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Allergist

Allergist
About the direction
Doctors
About the direction

Існує вираз Паустовського про те, що бронхіальна астма - це безжальна хвороба, яка змушує людину дихати в чверть дихання, говорити в чверть голосу, думати в чверть думки і тільки задихатися в повну силу без чвертей. Тому основна мета нашої роботи - навчити вас жити без чвертей - в повну силу. Ми хочемо розвінчати основні обмеження, які є у діток алергіків, і дати можливість дитині радіти кожному дню, бігати й стрибати.

1. Ні гіпоалергенній дієті! Завдяки точній діагностиці алергічних і супутніх патологій у дітей, що відповідає світовим стандартам, ми можемо точно визначити продукт (білок), який викликає висипання на шкірі, і скласти оптимальний раціон харчування.

 • З використанням експрес тест-систем (Phadiatop) - які дозволяють точно відповісти на питання, є алергія чи ні;
 • Кількісне та компонентне алерготестування (дозволяє з високим ступенем точності визначити рівень алергічної реакції і демонструє її в кількісних показниках);

На перший погляд, між вільхою і морквою, динею і кульбабою немає нічого спільного. Але біологічні дослідження показали, що у складі плодів і пилку рослин є білкові молекули, що мають однакові ділянки. Це і призводить до перехресних реакцій. Тому можливо, що у малюка, який кашляє після прогулянки в березовому гаї, до цього червоніли щоки від сливового джему. А якщо у малечі алергія на цитрусові, то букет з ромашок може викликати в нього сильний нежить.

 • Визначення перехресної алергії, дослідження з рекомбінантними алергенами - не тільки дозволяє визначити алерген, але і спрогнозувати можливі перехресні реакції на продукти харчування та пилок рослин. Завдяки цьому ми можемо більш точно дати відповідь і допомогти пацієнтові.
 • Рання діагностика вроджених і набутих станів, які можуть бути «масками» алергії (ферментопатії, муковісцидоз, генодерматози, захворювання шлунково-кишкового тракту, епілепсія).

2. Так, поїздкам на дачу і домашнім тваринам!

АСІТ терапія (алерген специфічна імунотерапія)

 • Специфічне алерготестування - «прик-тести», проведення провокаційних проб для визначення найбільш значущих алергенів.
 • Компонентне алерготестування для оцінки ефективності можливої СІТ терапії. При прогнозованій неефективності - пропозиція альтернативного лікування. А так само використання тестів, які дозволять динамічно перевірити ефективність проведення лікування, використання об'єктивних методів - контролю рівня імуноглобуліну G4.

3. Так, танцям, футболу, відпочинку в таборі і на морі!

 • Динамічне спостереження за дітьми після постановки алергологічного діагнозу. Диспансеризація дітей, контрольні візити для корекції базисної терапії, загальної оцінки результативності лікування.
 • Динамічне проведення спірографії, пікфлоуметрії, при необхідності.
 • Вакцинація дітей-алергіків. Обстеження перед вакцинацією, можливість проведення тестів, що визначають можливу алергічну реакцію на компоненти вакцин, складання індивідуального графіка вакцинації. Підготовка до проведення вакцинації. Можливість спостереження в стаціонарі з метою запобігання можливих алергічних реакцій.

4. При необхідності участь дитячого психолога в комплексній терапії алергічних захворювань.

5. Можливість лікування дітей з вираженими загостреннями атопії у стаціонарному відділенні, в тому числі в палаті інтенсивної терапії.

Діти - це абсолютно особлива каста людей. Вони досконалі, як будь-яке творіння природи. Вони дивні, тому що поки невідомо, що за люди з них виростуть. Давайте разом зробимо так, щоб НАШІ діти виросли щасливими!

Діти повинні жити і рости в світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості! І в такому світі точно немає місця для алергії!

Doctors
Hudziy Myroslava Hudziy Myroslava
 • Children`s allergologist
 • Head of the Children's Allergy Center
 • 22 years of medical experience
 • PhD in Medical Science
Sokolova Yana Sokolova Yana
 • Children`s allergologist
 • 36 years of medical experience
Allergist
Allergist
Allergist

Why "Amulet"?

The main thing is that we are a team and all specialists (pediatricians, ENT doctors, doctors of the diagnostic center) will always help us to achieve our goal. Let us convince you that allergies are not a sentence!

Отзывы наших пациентов
Іra Babii

06.09.2018

Гудзий Мирослава Юрьевна

Были мы в клинике"Оберіг" у детского аллерголога-Гудзий М.Ю.Это очень хороший специалист,замечательная женщина !!!!!Консультация на высшем уровне!!!!При проблемах будем обращаться ...

Марина

21.08.2019

Гудзий Мирослава Юрьевна

Це не просто лікар-алерголог, це - найкращий лікар-алерголог і дуууже хороша людина!!! Призначає тільки потрібні аналізи, проводить ретельний огляд дитини, пояснює все-все до дрібн...

Марина

22.01.2019

Гудзий Мирослава Юрьевна

Дуже хороший СПЕЦІАЛІСТ та ЛЮДИНА. Консультації проходять на найвищому рівні. Мирослава Юріївна задавала багато питань, щоб розібратися в нашій проблемі. Так само відповідала на вс...