Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Physiotherapist

Physiotherapist
About the direction
Doctors
About the direction

ФІЗІОТЕРАПІЯ в нашій клініці представлена наступними методами:

Магнітотерапія

Основною перевагою магнітотерапії в нашій клініці є те, що наш апарат (BTL-5000 (Чехія)) дає можливість комбінувати імпульсне та статичне магнітне поле та регулювати їхнє співвідношення. Це дає змогу індивідуально підбирати дію магнітного поля, залежно від стану та скарг хворого.

Апарат має більше 100 готових клінічних протоколів лікування пацієнтів з:

За допомогою магнітотерапії можливе досягнення наступних ефектів:

 • протизапальный ефект (особливо ефективний при бурситах, гінекологічних захворюваннях у жінок)
 • протинабряковий ефект (при посттравматичних набряках)
 • трофічний ефект (сприяє прискоренню заживлення зокрема при пролежнях)
 • міорелаксуючий та спазмолітичний ефекти
 • вазодилятаційний ефект (сприяє розширенню судин).

Завдяки наявним готовим протоколам ми маємо змогу автоматично або вручну встановлювати ступінь дії того чи іншого ефекту, залежно від патології.

Ультразвукова терапія

Для проведення ультразвукової терапії ми використовуємо апарат «Intelect Mobile Ultrasound», фірми «CHATTANOOGA GROUP» (США), що входить у п’ятірку кращих апаратів для фізіотерапії.

Завдяки наявності двочастотних характеристик в 1Мгц та 3Мгц ми можемо впливати як на поверхневі, так і на глибокі процеси в організмі. Наявна функція контролю за проникненням ультразвукової хвилі дає нам інформацію про те, яку кількість лікувального ультразвуку отримала саме та ділянка, яку ми піддаємо лікуванню.

Ультразвукова терапія особлива ефективна при гострих або хронічних тендинітах, при м’язових спазмах або розтягненнях, при рубцях та спайках при контрактурах Дюпюітрена.

Лазеротерапія

В нашій клініці лазеротерапія виконується на апараті «Інтелект» фірми «CHATTANOOGA GROUP» (США). В нашому апараті наявні 3 види лазерних випромінювачів: інфрачервоний (для глибокого впливу), червоний (для поверхневого впливу), а також тільки в апараті клініки «Оберіг» наявний мультифакторний випромінювач, що може впливати як на глибокі, так і на поверхневі тканини.

Лазерне випромінення має наступні ефекти:

 • виражений протинабряковий ефект;
 • протизапальний ефект;
 • знеболююча дія;
 • активізує неспецифічний гуморальний фактор;
 • підвищує місцеву циркуляцію крові;
 • знімає м’язовий спазм.

Електротерапія

В клініці «Оберіг» електротерапія виконується на терапевтичній системі «Intelect Advanced» фірми «CHATTANOOGA GROUP» (США). Цей апарат дає змогу виконувати електрофорез, електростимуляцію та знеболення.

Електропроцедури особливо ефективні для попередження або уповільнення атрофічних змін нервово-м’язового аппарату, при гострому посттравматичному (післяопераційному) болю, при симптоматичному лікуванні невгамовного хронічного болю, для посилення локальної циркуляції крові, для тренування м’язів, для релаксація спазмованих м’язів тощо.

Всі лікувально-профілактичні методи, які наявні в нашому фізіотерапевтичному кабінеті є взаємодоповнюючими, що значно підсилює їхню лікувальну дію.

Doctors
Gavrilyuk Ihor Gavrilyuk Ihor
 • Specialist in therapeutic massage
 • Massage Therapist
 • 15 years of medical experience
Physiotherapist Why "Oberig"?

The Universal Clinic "Oberig" uses all the most common physiotherapy methods, the effectiveness of which has been proven in practice. We use the action of electric current, ultrasound and magnetic field for the treatment, rehabilitation and prevention of patients with various diseases of various systems and organs.

Отзывы наших пациентов
Наталя

20.06.2020

Гаврилюк Игорь Александрович

Хочу висловити подяку Ігорю за чудово проведений курс масажу. Відразу відчула полегшення і зараз, через тиждень після закінчення курсу прекрасно себе почуваю. Професійний і відпові...