Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Фізіотерапевт

Фізіотерапевт
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Фізіотерапія в нашій клініці представлена наступними методами:

Магнітотерапія

Основною перевагою магнітотерапії в нашій клініці є те, що наш апарат (BTL-5000 (Чехія)) дає можливість комбінувати імпульсне та статичне магнітне поле та регулювати їхнє співвідношення. Це дає змогу індивідуально підбирати дію магнітного поля, залежно від стану та скарг хворого.

Апарат має більше 100 готових клінічних протоколів лікування пацієнтів з:

За допомогою магнітотерапії можливе досягнення наступних ефектів:

 • протизапальный ефект (особливо ефективний при бурситах, гінекологічних захворюваннях у жінок)
 • протинабряковий ефект (при посттравматичних набряках)
 • трофічний ефект (сприяє прискоренню заживлення зокрема при пролежнях)
 • міорелаксуючий та спазмолітичний ефекти
 • вазодилятаційний ефект (сприяє розширенню судин).

Завдяки наявним готовим протоколам ми маємо змогу автоматично або вручну встановлювати ступінь дії того чи іншого ефекту, залежно від патології.

Ультразвукова терапія

Для проведення ультразвукової терапії ми використовуємо апарат «Intelect Mobile Ultrasound», фірми «CHATTANOOGA GROUP» (США), що входить у п’ятірку кращих апаратів для фізіотерапії.

Завдяки наявності двочастотних характеристик в 1Мгц та 3Мгц ми можемо впливати як на поверхневі, так і на глибокі процеси в організмі. Наявна функція контролю за проникненням ультразвукової хвилі дає нам інформацію про те, яку кількість лікувального ультразвуку отримала саме та ділянка, яку ми піддаємо лікуванню.

Ультразвукова терапія особлива ефективна при гострих або хронічних тендинітах, при м’язових спазмах або розтягненнях, при рубцях та спайках при контрактурах Дюпюітрена.

Лазеротерапія

В нашій клініці лазеротерапія виконується на апараті «Інтелект» фірми «CHATTANOOGA GROUP» (США). В нашому апараті наявні 3 види лазерних випромінювачів: інфрачервоний (для глибокого впливу), червоний (для поверхневого впливу), а також тільки в апараті клініки «Оберіг» наявний мультифакторний випромінювач, що може впливати як на глибокі, так і на поверхневі тканини.

Лазерне випромінення має наступні ефекти:

 • виражений протинабряковий ефект;
 • протизапальний ефект;
 • знеболююча дія;
 • активізує неспецифічний гуморальний фактор;
 • підвищує місцеву циркуляцію крові;
 • знімає м’язовий спазм.

Електротерапія

В клініці «Оберіг» електротерапія виконується на терапевтичній системі «Intelect Advanced» фірми «CHATTANOOGA GROUP» (США). Цей апарат дає змогу виконувати електрофорез, електростимуляцію та знеболення.

Електропроцедури особливо ефективні для попередження або уповільнення атрофічних змін нервово-м’язового аппарату, при гострому посттравматичному (післяопераційному) болю, при симптоматичному лікуванні невгамовного хронічного болю, для посилення локальної циркуляції крові, для тренування м’язів, для релаксація спазмованих м’язів тощо.

Всі лікувально-профілактичні методи, які наявні в нашому фізіотерапевтичному кабінеті є взаємодоповнюючими, що значно підсилює їхню лікувальну дію.

Лікарі
Гаврилюк Ігор Олександрович Гаврилюк Ігор Олександрович
 • Фахівець з лікувального масажу
 • 15 років медичного стажу
Фізіотерапевт Чому "Оберіг"?

В Універсальній клініці «Оберіг» використовують всі найпоширеніші фізіотерапевтичні методи, чия ефективність доведена на практиці. Ми використовуємо дію електричного струму, ультразвуку та магнітного поля для лікування, реабілітації та профілактики у пацієнтів з різними захворюваннями тих чи інших систем та органів.

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов
Наталя

20.06.2020

Гаврилюк Игорь Александрович

Хочу висловити подяку Ігорю за чудово проведений курс масажу. Відразу відчула полегшення і зараз, через тиждень після закінчення курсу прекрасно себе почуваю. Професійний і відпові...

Хто такий фізіотерапевт

Немедикаментозний метод лікування, який базується на впливі на організм людини різних фізичних факторів - це фізіотерапія. Це прекрасний метод профілактики та лікування багатьох захворювань опорно-рухового апарату, ЛОР-органів, нервової системи, очей. Фізіотерапія - це не панацея, а лише додатковий метод лікування. Лікар-фізіотерапевт працює в кожній державній поліклініці та в приватних закладах. Він допомагає відновитись пацієнту, покращити рухову активність і здоров’я, а також зменшити навантаження лікувальних препаратів. Фізіотерапевт застосовує лікувальну фізкультуру, масажі, електрофорез, інгаляції, полоскання. 

Сфера діяльності у фізіотерапевта досить широка. Він займається лікуванням нирок, сечостатевих шляхів, остеохондрозу, хвороб суглобів, нервової системи. Фізична терапія дуже важлива у випадку обмеження рухливості внаслідок травми, старіння або хвороби. 

Обов’язки фізіотерапевта

Лікувальний ефект фізіопроцедур заснований на дії на організм людини штучно створених, природних або фізичних явищ, наприклад, струму, світла, тепла. Фізіотерапевт отримав спеціальне навчання і відповідно до стану пацієнта визначає потрібні процедури. Що входить в обов’язки фізіотерапевта:

 • проведення та контроль за фізіотерапією;
 • використання тестів для визначення стану пацієнта та складання плану лікування;
 • розробка індивідуальної програми вправ;
 • проведення консультацій в межах своєї компетенції;
 • оцінка ефективності фізіотерапевтичних вправ на стан пацієнта;
 • при необхідності направлення хворого до інших фахівців;
 • надання рекомендацій щодо самостійної терапії.

Правильне використання фізіотерапії допомагає покращити ефективність лікування та відновити всі функції організму. 


 

Які методи використовує лікар фізіотерапевт

Відновитись після операцій, травм чи важких хвороб допомагає фізіотерапевт. Професійний фахівець також має бути витривалим, вміти налагоджувати контакт з різними людьми, чутливим до проблем оточення. Популярні процедури:

 1. Електрофорез. Антибіотики чи інші лікарські препарати вводять через шкіру під дією електрокінетичних сил. Суттєво зменшується ризик побічних ефектів від прийому ліків.
 2. УВЧ. Один з найбільш ефективних методів лікування ЛОР-органів. Призначають лише при необхідності та з обережністю. Кількість сеансів та їх тривалість обмежена.
 3. Пневмомасаж. Стимулює метаболізм тканин та циркуляцію лімфи. Діє за принципом помпи. Покращує м'язовий тонус та наповнює тканини киснем. 
 4. Магнітотерапія. Фізіотерапевт використовує апаратне магнітне поле низької частоти, завдяки якому зникає біль. Стан організму суттєво покращується, нормалізується цукор в крові та артеріальний тиск. Зникають набряки, підвищується тонус дрібних судин, зменшується спазмування м’язів, активізується відтік лімфи.
 5. Діадинамотерапія. Використовується електричний струм. Відбувається активізація роботи всіх груп м'язів, внутрішніх органів та кровоносних судин. Гарантує ослаблення або повне зникнення болю, стимулює циркуляцію крові та лімфи. 

Усі фізіотерапевтичні процедури можна умовно розділити на зігрівальні, стимулювальні та очищувальні. Фізіотерапія впливає на вегетативну нервову систему, яка відповідає за нормальне функціонування організму та його органів.

Це підсилює власні захисні сили організму.

Лікар фізіотерапевт: користь від процедур

Фізичні та природні процеси, з допомогою яких діє фізіотерапія, сприяють лікуванню. Але ​​лише в поєднанні з медикаментами. Фізіотерапія безболісна, не має побічних ефектів, не викликає алергії й підходить навіть для маленьких дітей. Який ефект мають фізіопроцедури:

 • протизапальний ефект;
 • зникають набряки;
 • стимуляція регенеративних функцій;
 • покращення обмінних процесів;
 • активізація кровообігу та циркуляції лімфи;
 • підвищення імунітету.

З кожним роком з’являються нові способи лікування. Тому професійний фізіотерапевт проходить курси підвищення кваліфікації. В нашій клініці “Оберіг” працюють лише кращі фахівці своєї справи. Але слід знати, що курс фізіотерапії може призначити лише лікар.