Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Oncogynecology

Oncogynecology
About the direction
Doctors
About the direction

Кожній жінці важко почути від гінеколога навіть про підозру на злоякісне утворення — до цього в принципі важко бути готовою. Що тоді говорити про підтверджений діагноз гінекологічного раку? Крім поширеного раку шийки матки, існують й інші небезпечні захворювання, наприклад, рак ендометрію (рак тіла матки), рак яєчника чи маткової труби, рак зовнішніх статевих органів.


Про такі хвороби переважно не говорять — це соромно, страшно та супроводжується купою міфів, через які жінка лишається сам на сам зі своїм діагнозом, а рішення потрібно приймати швидко.


Виникає багато питань: що робити в першу чергу? Які види лікування мені доведеться пройти? Скільки часу це займе? Які побічні ефекти мені при цьому очікувати?


Для того, щоб підтримати жінок на непростому шляху від моменту підтвердження діагнозу раку до самого одужання, у клініці працює онкогінекологічний напрям, що включає повний цикл допомоги: діагностику й обстеження, лікування (хіміотерапія, хірургічні втручання, гормональна та променева терапія), реабілітацію і спостереження пацієнток з онко, пацієнток з передраковими і фоновими захворюваннями жіночої статевої системи в повному обсязі. Такий цикл передбачає етапи:


 1. У найкоротші терміни й конфіденційно підтверджуємо або спростовуємо діагноз гінекологічний рак, використовуючи тільки найсучасніші і точні методи (кольпоскопія, гістероскопія, біосія новоутворень, цитологічне, гістологічне, імуногістохімічне дослідження).
 2. Забезпечуємо індивідуальний підхід до обстеження та лікування пацієнток з передраковими, фоновими і злоякісними новоутвореннями жіночої статевої системи, використовуючи міжнародні клінічні протоколи.
 3. Координуємо всі етапи діагностики (цитологічний, гістологічний, імуногістохімічний, лабораторний аналіз після біопсії під візуалізацією). Використовуємо кращі апарати УЗД, КТ та МРТ (3 Тесла) для обстеження.
 4. Визначаємо послідовність і поєднання різних видів лікування (хіміотерапевтичного, хірургічного, гормонального, імунологічного, променевого) у складі мультидисциплінарної команди (спільного консиліуму онкогінекологів, хірургів-онкологів, хіміо- та радіотерапевтів).
 5. Виконуємо всі види хірургічних втручань, що використовуються в лікуванні онкогінекологічних захворювань у сучасному світі:

  гістеректомія, радикальна гістеректомія;

  діагностична лапароскопія з гістологічним експрес-дослідженням (під час оперативного втручання береться біопсія і протягом 20-30 хвилин лікар-гістолог дає висновок, який дозволяє відразу узгодити і виконати оптимальний для цієї пацієнтки обсяг хірургічного втручання);

  радикальне (або часткове) видалення вульви з паховою лімфаденектомією (при раку зовнішніх статевих органів);

  хірургічне видалення доброякісних і граничних пухлин великих і гігантських розмірів;

  видалення великого сальника, клубових, пахових, парааортальних лімфатичних вузлів за показанням;

  усі види оперативних втручань, в тому числі і симультанних - одночасно виконуваних на різних органах;

  усі види оперативних втручань у жінок з ожирінням, з супутньою серцевою, легеневою, нирковою та іншою патологією; у жінок зі спайковою хворобою після попередніх оперативних втручань (наприклад, позаматкової вагітності, холецистектомії, видалення ниркового каменя і т.д).

 6. Обстеження, підтвердження або спростування повернення хвороби у пацієнток з попереднім онкогінекологічним діагнозом, які раніше отримали спеціальне лікування. Ми не відмовимо в лікуванні, спостереженні чи консультації тим пацієнткам, які проходили обстеження чи лікування в інших закладах. У нас можна отримати “другу думку” “second opinion” перед початком лікування.
 7. Супровід пацієнтки з гінекологічним раком на кожному етапі обстеження, діагностики, всіх видів лікування і супровідної терапії, психологічна підтримка, подальше багаторічне спостереження.

За останні роки можливості для лікарів-онкогінекологів і їх пацієнток у світі значно розширилися. Універсальна клініка "Оберіг" стежить за сучасними методиками боротьби з онкозахворюваннями, створює команду хірургів-онкогінекологів, анестезіологів, хіміотерапевтів, радіологів, гістологів, цитологів, лікарів-лаборантів і багатьох інших медиків, аби огорнути пацієнток підтримкою й розумною медичною допомогою на шляху до перемоги над хворобою.

Doctors
Efimenko Alina Efimenko Alina
 • Onco Gynecologist
 • Gynecologist
 • 9 years of medical experience
Oncogynecology Why "Oberig"?

In order to support women on the difficult path of overcoming gynecological cancer from the moment of confirmation of the diagnosis to their own recovery, the oncology and gynecology department has started working at the Oberig Clinic.

We are working to deliver as soon as possible accurate diagnosis, coordinate all stages of diagnosis (cytological, histological, laboratory), determine the appropriateness and sequence of stages of treatment (chemotherapy, surgery, hormone and radiation therapy).  The decision regarding the patient's diagnosis is made not by one specialist, but by a multidisciplinary commission of oncogynecologists, oncology surgeons, and chemotherapists. 

Отзывы наших пациентов
Наталья

23.08.2020

Никитина Ольга Анатольевна

Ольга Анатоліївна - ПРОФЕСІОНАЛ! Дуже чуйна і уважна до своїх пацієнтів. Я безмірно дякую їй за свою маму і за своє жіноче здоров'я. І навіть зараз, коли немає можливості прийти до...

Наталья

14.09.2020

Никитина Ольга Анатольевна

Днями оперувалася у Нікітіної Ольги Анатоліївни. Лікар професіонал. Доопераційний і післяопераційний супровід. Дуже чуйна і уважна людина. Велике дякую!!!!!

Мария

17.11.2020

Никитина Ольга Анатольевна

Врач от Бога! Именно такими должны быть врачи! Ольга Анатольевна оперировала меня 9 лет назад. Заботливая, внимательная, как человек. Специалист с большой буквы! Несмотря на тот сл...