Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Онкогінеколог

Онкогінеколог
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Кожній жінці важко почути від гінеколога навіть про підозру на злоякісне утворення — до цього в принципі важко бути готовою. Що тоді говорити про підтверджений діагноз гінекологічного раку? Крім поширеного раку шийки матки, існують й інші небезпечні захворювання, наприклад, рак ендометрію (рак тіла матки), рак яєчника чи маткової труби, рак зовнішніх статевих органів.

Про такі хвороби переважно не говорять — це соромно, страшно та супроводжується купою міфів, через які жінка лишається сам на сам зі своїм діагнозом, а рішення потрібно приймати швидко.

Виникає багато питань: що робити в першу чергу? Які види лікування мені доведеться пройти? Скільки часу це займе? Які побічні ефекти мені при цьому очікувати?

Для того, щоб підтримати жінок на непростому шляху від моменту підтвердження діагнозу раку до самого одужання, у клініці працює онкогінекологічний напрям, що включає повний цикл допомоги: діагностику й обстеження, лікування (хіміотерапія, хірургічні втручання, гормональна та променева терапія), реабілітацію і спостереження пацієнток з онко, пацієнток з передраковими і фоновими захворюваннями жіночої статевої системи в повному обсязі. Такий цикл передбачає етапи:

 • У найкоротші терміни й конфіденційно підтверджуємо або спростовуємо діагноз гінекологічний рак, використовуючи тільки найсучасніші і точні методи (кольпоскопія, гістероскопія, біопсія новоутворень, цитологічне, гістологічне, імуногістохімічне дослідження).
 • Забезпечуємо індивідуальний підхід до обстеження та лікування пацієнток з передраковими, фоновими і злоякісними новоутвореннями жіночої статевої системи, використовуючи міжнародні клінічні протоколи.
 • Координуємо всі етапи діагностики (цитологічний, гістологічний, імуногістохімічний, лабораторний аналіз після біопсії під візуалізацією). Використовуємо кращі апарати УЗД, КТ та МРТ (3 Тесла) для обстеження.
 • Визначаємо послідовність і поєднання різних видів лікування (хіміотерапевтичного, хірургічного, гормонального, імунологічного, променевого) у складі мультидисциплінарної команди (спільного консиліуму онкогінекологів, хірургів-онкологів, хіміо- та радіотерапевтів).
 • Виконуємо всі види хірургічних втручань, що використовуються в лікуванні онкогінекологічних захворювань у сучасному світі:
  • гістеректомія, радикальна гістеректомія;
  • діагностична лапароскопія з гістологічним експрес-дослідженням (під час оперативного втручання береться біопсія і протягом 20-30 хвилин лікар-гістолог дає висновок, який дозволяє відразу узгодити і виконати оптимальний для цієї пацієнтки обсяг хірургічного втручання);
  • радикальне (або часткове) видалення вульви з паховою лімфаденектомією (при раку зовнішніх статевих органів);
  • хірургічне видалення доброякісних і граничних пухлин великих і гігантських розмірів;
  • видалення великого сальника, клубових, пахових, парааортальних лімфатичних вузлів за показанням;
  • усі види оперативних втручань, в тому числі і симультанних - одночасно виконуваних на різних органах;
  • усі види оперативних втручань у жінок з ожирінням, з супутньою серцевою, легеневою, нирковою та іншою патологією; у жінок зі спайковою хворобою після попередніх оперативних втручань (наприклад, позаматкової вагітності, холецистектомії, видалення ниркового каменя і т.д).
 • Обстеження, підтвердження або спростування повернення хвороби у пацієнток з попереднім онкогінекологічним діагнозом, які раніше отримали спеціальне лікування. Ми не відмовимо в лікуванні, спостереженні чи консультації тим пацієнткам, які проходили обстеження чи лікування в інших закладах. У нас можна отримати “другу думку” “second opinion” перед початком лікування.
 • Супровід пацієнтки з гінекологічним раком на кожному етапі обстеження, діагностики, всіх видів лікування і супровідної терапії, психологічна підтримка, подальше багаторічне спостереження.

За останні роки можливості для лікарів-онкогінекологів і їх пацієнток у світі значно розширилися. Універсальна клініка "Оберіг" стежить за сучасними методиками боротьби з онкозахворюваннями, створює команду хірургів-онкогінекологів, анестезіологів, хіміотерапевтів, радіологів, гістологів, цитологів, лікарів-лаборантів і багатьох інших медиків, аби огорнути пацієнток підтримкою й розумною медичною допомогою на шляху до перемоги над хворобою.

Лікарі
Онкогінеколог Чому "Оберіг"?

Для того, аби підтримати жінок на складному шляху подолання гінекологічного раку від моменту підтвердження діагнозу й до власне одужання, у клініці “Оберіг” почав роботу онкогінекологічний напрям.

Ми працюємо так, аби у найкоротші терміни поставити точний діагноз, координувати всі етапи діагностики (цитологічний, гістологічний, лабораторний), визначати доречність та почерговість етапів лікування (хіміотерапії, хірургічного втручання, гормональної та променевої терапії). Рішення стосовно діагнозу пацієнтки приймає не один фахівець, а мультидисциплінарна комісія з онкогінекологів, хірургів-онкологів, хіміотерапевтів. 

Отзывы наших пациентов
Марина

16.08.2020

Никитина Ольга Анатольевна

Я вважаю, найкращий лікар — Ольга Анатоліївна. Вона вміє знайти підхід до кожного пацієнта індивідуально. Ніколи ні в чому не відмовляє. Дуже хороший, відповідальний лікар. Я рада,...

Тетяна

17.08.2020

Никитина Ольга Анатольевна

Окреме спасибі лікарю онкогінекологу - Нікітіній Ользі - за проявлене терпіння + професіоналізм до літньої пацієнтки !!!!!!!! Спасибі Вам величезне і низький уклін!!!! Сподіваюся н...

Тетяна

18.03.2020

Ефименко Алина Анатольевна

Прийом проходив з високою професійністю. Аліна Анатоліївна була вічливою та уважною. Роботою лікаря задоволена.

Куди звертатися, якщо потрібен онкогінеколог — Київ пропонує «Оберіг»

Найстрашніше для кожної жінки — відвідати гінеколога й почути про злоякісне новоутворення. А підтвердження діагнозу здається останньою краплею. Адже окрім такого поширеного захворювання, як рак шийки матки, є безліч його підвидів.

Й про такі захворювання ніхто не говорить — це не просто страшно, а ще й соромно. Плюс є безліч міфів про такі захворювання, які заважають психологічно підготуватися та розпочати боротьбу, але вам допоможе надійний онкогінеколог — Київ пропонує звертатися до клініки «Оберіг». Адже рішення про лікування треба приймати дуже швидко, не залишаючись на самоті з діагнозом, а починаючи діяти.

Коли потрібен онкогінеколог — Київ та медцентр «Оберіг» дають відповіді на поширені питання

Звертаючи увагу на медичну статистику, за останні роки рак шийки матки перетворився на найбільш розповсюджену хворобу в жінок, якщо брати до уваги виключно онкозахворювання. Й займає третє місце після раку грудей та шлунку. Лише трішки рідше зустрічається рак матки та яєчників. Й найбільша небезпека тут полягає в тому, що перші стадії проходять без симптомів, а на останній — лікування вже не дає необхідний ефект. Лише професіонал здатен виявити захворювання на ранніх стадіях, коли ще можна врятувати не тільки життя, але й здоров’я пацієнта.

Найкращий спосіб вчасно визначити захворювання — регулярно проходити медичні огляди у гінеколога. Варто зазначити, що найбільший ризик у жінок віком від 40 й до 60 років. Але оскільки сама хвороба «помолодшала», то дівчатам від 35 років варто хоча б раз на пів року відвідувати спеціаліста.

Окрім того, ризик є й в інших випадках:

 • Спадковість — якщо хтось в сім’ї має онкозахворювання, то шанси на його розвиток збільшуються.
 • Коли менструальний цикл розпочався в ранньому віці (до 9 років).
 • Якщо статеве життя було розпочато в ранньому віці.
 • Якщо жінка робила аборти.

Ви знаходитесь в факторі ризику? В такому випадку відвідайте спеціаліста — вас чекає онкогінеколог, Київ же пропонує найкращий медичний центр «Оберіг», укомплектований всім необхідним. Причому, особливу увагу цьому повинні приділяти жінки, які перенесли (чи страждають) на захворювання органів репродуктивної системи (особливо, якщо вони призвели до патологічних змін).

Симптоми такого раку найчастіше з’являються у жінок вже на 2 чи 3 стадії. Й найчастіше це кров’яні виділення, не тільки під час менструації. Також спостерігаються болі в області малого таза, які збільшуються після статевого акту чи фізичних навантажень. При наявності таких симптомів необхідно без зволікання звернутися до гінеколога.

Підготуватися до візиту досить легко:

 • Ніяких статевих контактів (хоча б за 3 доби до консультації).
 • Жодних спринцювань, використання додаткових гігієнічних засобів чи вагінальних тампонів.
 • Безпосередньо перед візитом спорожніть сечовий міхур.
 • Зберіть всю медичну документацію по своїх хворобах (особливо — по хворобах статевих органів).

Обов’язково проводить гінекологічний огляд, але окрім нього спеціаліст може призначити й інші варіанти дослідження:

 • Цитологічне — потрібен буде мазок з шийки матки.
 • Тести з використанням онкомаркерів.
 • Кольпоскопія.
 • Оцінювання генетичного ризику, перевірка генів на мутації.
 • Біопсія пухлини.
 • Діагностичний зішкріб.
 • Цистоскопія та гістероскопія.
 • УЗД всіх органів черевної порожнини, включно з окремим дослідженням органів малого таза (з МРТ).
 • Екстракторна урографія.
 • Обстеження легень за допомогою рентгену.
 • Фіброгастроскопія, ректороманоскопія, фіброколоноскопія.
 • Комп’ютерна томографія та ПЕТ КТ.
 • Лапароскопічна операція для діагностики захворювання.

Після отримання результатів встановлюється остаточний діагноз та призначається курс лікування.

Де знаходиться професійний онкогінеколог — Київ пропонує відвідати центр «Оберіг»

Звертайтесь в наш медичний центр, адже тут в наявності все необхідне обладнання та сучасна лабораторія. Все це дасть лікарям змогу швидко розпочати лікування, не відволікаючи пацієнта на відвідування окремих лабораторій для здачі аналізів чи проходження інших спеціалістів. Телефонуйте та записуйтесь на огляд прямо зараз — не зволікайте.