Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Radiation therapy

Radiation therapy
About the direction
The team
About the direction

Променева терапія в клініці “Оберіг” має три складові, що роблять лікування тут розумним, щадним, ефективним.

Перша складова – обладнання.

Лінійний прискорювач TrueBeam STx створений американською компанією Varian. Це один з кращих у світі, найсучасніший прискорювач, призначений для проведення радіотерапії та радіохірургії. Він дозволяє лікарям:

 • досягати “мішені” з важкодоступною локалізацією,
 • лікувати пухлини складної форми,
 • мінімізувати чи зовсім уникати ураження здорових органів.

TrueBeam STx дає можливість реалізовувати всі існуючі наразі методики променевої терапії: IGRT, IMRT, стереотактичну радіохірургію, а також методику RapidArc.

RapidArc дозволяє суттєво підвищити точність підведення дози, мінімізувати опромінення оточуючих здорових тканин та в декілька разів зменшити час лікування.

 • Доставка дози тут від 4 до 8 разів швидша, ніж при лікуванні на інших апаратах. При використанні технології VMAT (RapidArc) час лікування скорочується в 2-4 рази додатково.

Система візуалізації лінійного прискорювача відслідковує положення пухлини під час сеансу та моментально коригує роботу системи.

 • Контроль точності доставки дози відбувається за рахунок товщини MLC багатопелюсткового коліматора, яка дозволяє точно відтворити форму пухлини. XI imaging system – це контрольні рентгенівські знімки і КТ під час лікування. Усе доповнюється 6D лікувальним столом. Максимальне відхилення доставки дози з цими системами ~1 мм.

Завдяки цьому прискорювачу, а також точному діагностичному обладнанню ми підбираємо план лікування персонально для кожного пацієнта, враховуємо його або її індивідуальні особливості при створенні форми пучка опромінення та розрахунку дози.

 • Кожен план лікування проходить контроль якості. Існують міжнародні стандарти перевірки відповідності дози. Ми перевіряємо плани за критеріями, які у 4-5 разів більш суворі за ці стандарти.

Друге – це команда – ті, хто стають разом з пацієнтом у боротьбу за здоров’я і життя.

Лікар з променевої терапії, онколог Ольга Сілаєва та лікар з променевої терапії Максим Палій проводять детальні консультації з пацієнтами. Під час цих зустрічей узгоджується план лікування, підбирається найоптимальніша методика терапії. Завідувач Центром Ольга Сілаєва багато навчалася в Україні й за кордоном (зокрема стажування в Інституті онкології ім. Марії Склодовської-Кюрі у Польщі та Інституті онкології в Іспанії; курси ESTRO (Європейського товариства радіотерапії та онкології) в Іспанії, Естонії, Угорщині; курси Varian у Швейцарії; з радіаційної онкології в Азербайджані; EANS в Італії; навчання від Європейської школи онкології), послуговується міжнародними рекомендаціями при роботі з пацієнтом.

Лікар Максим Палій проходив навчання від Європейського товариства з радіотерапії й онкології; у професійній сфері цікавиться використанням в променевій терапії високотехнологічного обладнання в лікуванні надскладних випадків.

Медичні фізики Володимир Ващишин і Богдан Ботвиновський реалізовують план, розроблений лікаркою, працюючи з програмним забезпеченням та самим прискорювачем, аби найточніше налаштувати роботу апарата. Щоб працювати в променевій терапії, фізики здобували знання у Швейцарії (курси Varian), Нідерландах (InHolland University of Applied Sciences), Угорщині (Advanced Treatment Planning for Physicists ESTRO course), Хорватії (Clinical Medical Center Osijek), Італії, Німеччині, на онлайн-курсах університетів США тощо.

Рентген-лаборантка Анастасія Мурга контролює точність виконання кожного сеансу лікування та завжди готова прийти на допомогу та підтримати пацієнта.

Третя складова – постійна робота з сучасними науковими рекомендаціями.

Команда користується європейськими та американськими протоколами: ESTRO (Європейське товариство радіотерапії та онкології), ESMO (Європейське товариство медичної онкології) та NCCN (Національна загальна онкологічна мережа США).

Дослідження, що відбуваються у сфері радіології, та настанови медичних асоціацій розвинутих країн – основне джерело інформації для Центру променевої терапії.

Крім променевої терапії, клініка “Оберіг” також пропонує своїм пацієнтам інші методики боротьби з раком: хіміотерапію та онкохірургію. Маємо найкраще обладнання, мультидисциплінарну команду та можливості для проведення повного циклу лікування в одній клініці.

The team
Silaeva Olha Silaeva Olha
 • Radiation therapist
 • Oncologist
 • Head of Radiation Therapy Center
 • 14 years of medical experience
Botvinovsky Bogdan Botvinovsky Bogdan
 • Medical physicist
 • 9 years of professional experience
Vashchyshyn Volodymyr Vashchyshyn Volodymyr
 • Medical physicist
 • 10 years of professional experience
Paliy Maksym Paliy Maksym
 • Radiation therapist
 • 10 years of medical experience
Radiation therapy Why "Oberig"?

Linear accelerator TrueBeam STx allows you to:

 • reach a "target" with hard-to-reach localization,
 • treat tumors of complex shape,
 • minimize or avoid damage to healthy organs.

TrueBeam STx allows you to implement all existing techniques of radiation therapy: IGRT, IMRT, stereotactic radiosurgery, as well as the technique of RapidArc.

The team uses European and American protocols ESTRO, ESMO and NCCN.

Отзывы наших пациентов
Марія

14.01.2021

Силаева Ольга Святославовна

Попав на приём ещё в 2019 г. к Ольге Святославовне с проблемой роста мтс в можжечке (голова), я была очень приятно удивлена человечностью, добротой и самое главное-высокой квалиф...

Ирина

10.09.2021

Силаева Ольга Святославовна

Хочу выразить благодарность всему отделению лучевой терапии! Врачам Ольге Святославовне и Светлане Владимировне, врачам-физикам, с которыми больные и не видятся, но их работа оче...

Евгений

03.09.2021

Силаева Ольга Святославовна

Добрый день. Выбрал эту клинику и проходил тут облучение, потому что тут работает супер профессионал и мой лечащий врач Ольга Святославовна Силаева. Очень умный сильный профессиона...