Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Vaccination

Vaccination
About the direction
About the direction

Вакцинаційний кабінет клінки «Оберіг» пропонує дітям та їхнім батькам вакцинацію із розумом, вакцинацію за європейськими стандартами. Ми знаємо ключові критерії якісної та безпечної вакцинації і гарантуємо її кожній дитині.

Що таке вакцинаційний кабінет клініки «Оберіг» ?

  1. Це професійні педіатри, сертифіковані UNICEF, які мають багаторічний досвід вакцинації дітей.
  2. Це проведення всіх щеплень, що входять до Національного календаря вакцинації, а також рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.
  3. Це найкращі вакцини лідерів світового ринку вакцин Sanofi-Aventis, Glaxo Smith Kline (GSK), MSD.
  4. Це спеціальні транспортні і стаціонарні холодильні камери з автоматичним контролем температури для дотримання вимог «холодового ланцюга» (температура зберігання +5), що є надзвичайно важливим для забезпечення якості вакцини.
  5. Це підбір індивідуального графіку вакцинації для кожної дитини, залежно від її індивідуальних особливостей.
Vaccination
Vaccination
Vaccination

Why "Oberig"?

  • Індивідуальна адаптація Національного календаря щеплень. Кожна дитина є унікальною, має свою унікальну історію хвороби, саме тому ми адаптуємо графік вакцинації для кожної дитини окремо. Завдяки цьому вакцина якомога легше переноситься, як фізично, так і емоційно. Окрім вакцин, що входять в Національний календар щеплень, ми пропонуємо нашим маленьким пацієнтам вакцини, що є рекомендованими Міністерством охорони здоров’я, проте державою не закуповуються для масової імунізації. Ми можемо провакцинувати іноземних дітей за календарем США чи Євросоюзу. 
  • Мінімізація «відводів» від вакцинації. До нас часто звертаються батьки, чиїм дітям відмовили у вакцинації через статус алергіка або наявності певного неврологічного захворювання у дитини. Ми вакцинуємо всіх: абсолютних протипоказань майже не існує! Індивідуальний підхід до дитини та висока якість вакцин забезпечують відсутність ускладнень після вакцинації. За всю історію роботи вакцинаційного кабінету ми не спостерігали тяжких ускладнень внаслідок вакцинації. 
  • Кращі світові вакцини. Запорукою успішної вакцинації є якість вакцини, що вводиться, а також правила її транспортування та зберігання. В клініці «Оберіг» застосовуються вакцини провідних виробників (GSK, Aventis, MSD) з найвищим профілем безпеки.
Отзывы наших пациентов
Ольга

20.12.2020

Котлярова Тамара Михайловна

Хочу написать слова благодарности Заведующей детского стационара - Котляровой Тамаре Михайловне. Моему ребёнку делали операцию. Было очень приятно не только консультация перед оп...

Тетяна

07.11.2017

Джуринская Елена Николаевна

Остались очень довольны после визита к педиатру Джуринской Елене Николаевне. Очень внимательное отношение. Грамотно и доступно нам объяснили причины наших жалоб. В дальнейшем будем...

Юля

17.12.2013

Товмаш Руслана Николаевна

Потрапили до Руслани Миколаївні випадково. Дуже сподобалось. Уважний лікар. Оглянула дитину повністю. Дала рекомендації і навіть поради у напрямку ортопедії)))). І послухали, і пощ...