Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Endosonography

Endosonography

Ендосонографія (ендоскопічна ультрасонографія, ЕУС) - незамінна складова частина ендоскопічних досліджень (гастро- і колоноскопії), в основі якої лежать принципи ультразвукової діагностики. Завдяки ендосонографії лікар-ендоскопіст оцінює патологічні зміни стінок шлунка, кишківника, прилеглих до них органів, лімфатичних вузлів та інших анатомічних структур. Високочастотне сканування ультразвуковим датчиком має високу чутливість у визначенні глибини проростання пухлини, що особливо важливо при ранньому раку. На сьогодні, ендосонографія - ключова методика для визначення стадії раку шлунка та колоректального раку. Точність ендосонографії за різними даними коливається в межах 80-90%, що в будь-якому випадку свідчить про високу інформативності методики для лікаря і пацієнта. Точне стадіювання раку, а також точне визначення метастатических лімфовузлів дуже важливо для правильної тактики лікування пацієнта.


Ендосонографія шлунка при діагностиці передпухлинних змін і раку шлунка дозволяє відрізнити запальні процеси від неопластических, точно оцінити протяжність та межі ураження, глибину інвазії пухлини.


Під контролем ендоскопічної ультрасонографії лікарі мають можливість проводити точний забір біопсії з підозрілої ділянки слизової або лімфовузла, що робить морфологічну діагностику ще більш точною, а результат достовірним. Ендосонографія є незаеменною при виконанні тонкоголкової пункційної біопсії утворень у підшлунковій залозі.


В клініці виконують всі види ендоскопічних ультразвукових досліджень шлунково-кишкового тракту. Телефонуйте:

(044) 521 30 03