Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Intimate plastic surgery

Intimate plastic surgery

Наше інтимне життя приховане від поглядів інших людей до того моменту, поки ми не стаємо готові довіритися тим людям, яких ми любимо, або до яких відчуваємо почуття близькості. І це природно, тому що в такі моменти ми хочемо відчувати себе комфортно і бути задоволеними тим, як ми виглядаємо.

Беручи до уваги важливе значення цієї анатомічної ділянки, пластична хірургія повинна проводитися з максимальною тонкістю і делікатністю, щоб досягти гармонійного і оптично ідеального результату, а це вимагає великого досвіду.

Консультація і інформація

Неважливо, про яку процедуру йдеться – зменшення статевих губ, звуження вагіни або збільшення пеніса, перед інтимною корекцією пацієнти повинні отримати докладну консультацію на предмет того, як проходить операція і які ризики можуть виникнути. Крім цього, лікар-професіонал доповнює консультацію ретельним передопераційним оглядом.

Жіноча інтимна пластика

Зовнішній вигляд жіночої інтимної зони може дуже сильно відрізнятися в індивідуальному порядку. Навіть незважаючи на те, що уявлення про зовнішній вигляд в інтимній області у всіх різний, все ж таки існують певні загальні уявлення, які більшість пацієнток розглядають як ідеал.

Епіляція інтимної області, що стала звичайною і необхідною для більшості жінок, відкриває погляду вид і форму геніталій в неприкритому вигляді, які не завжди відповідають ідеалу. Причиною анатомічних змін жіночих статевих органів може бути гормональний вплив, ослаблення тканин як наслідок пологів, генетичні фактори або зміни, зумовлені віком.

До оперативних втручань, які найбільш часто проводяться в жіночій інтимній сфері відносяться корекція статевих губ і звуження піхви, а також реконструкція дівочої пліви.

Корекція статевих губ (Лабіопластика)

Є кілька причин, через які жінки вирішуються на хірургічну корекцію статевих губ. В першу чергу функціональні – дискомфорт при носінні одягу, при заняттях спортом (біг, кінний спорт, велосипед), перешкоди при статевому акті, гігієнічні аспекти і психологічні проблеми.

Зменшення статевих губ

При зменшенні статевих губ лікар видаляє зайву шкіру, тканини і формує нову оптимальну і максимально симетричну форму. Проводиться процедура, як правило, за допомогою лазерного скальпеля, який забезпечує виключно точну і щадну операцію з мінімальною крововтратою.

Збільшення статевих губ

При збільшенні зовнішніх статевих губ методом використання власної жирової тканини хірург попередньо бере у пацієнтки її жир, наприклад, з області внутрішньої сторони коліна, живота або сідниць. Він вводиться в статеві губи для збільшення їх обсягу. Така ж маніпуляція може бути проведена і з іншими речовинами, наприклад, гіалуроновою кислотою або колагеном.

ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ, ЇЇ ОСОБЛИВОСТІ

Як правило, хірург проводить оперативне втручання в жіночій інтимній зоні амбулаторно і під місцевою анестезією. При бажанні операція може проводитися також під повним або під легким наркозом.

Залежно від виду та обсягу інтимної корекції, лікар вирішує в індивідуальному порядку, чи операція буде проводитися під місцевою анестезією або під повним наркозом.

Коли втручання відбувається під місцевим наркозом, спеціальної підготовки не потрібно. Якщо передбачається загальний наркоз, то за 6 годин до операції не можна їсти, пити, курити.

За 14 днів до втручання буде необхідно відмовитися від прийому медикаментів, які впливають на згортання крові, наприклад, аспірин.

Також потрібно буде провести повну епіляцію інтимної зони.

ФАЗА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ДОГЛЯД

Так як операції проводяться лазерним скальпелем, це значно скорочує реабілітаційний період. До звичного робочого графіку можна повернутися вже через 2-3 дні.

Сильних больових відчуттів після операції у пацієнток, як правило, не спостерігається, але при необхідності можуть бути виписані відповідні медикаменти.

Наступні рекомендації потрібно дотримуватися в післяопераційний період:

• Не можна приймати гарячі ванни.

• Дотримуватися правил інтимної гігієни.

• Відмовитись від статевого життя протягом 3-4 тижнів.

ВІДНОВЛЕННЯ ДІВОЧОЇ ПЛІВИ (ГІМЕНОПЛАСТИКА)

Причини, за якими дівчата вирішуються на таку процедуру, бувають різні – для деяких важливо дотримати традиції свого народу, деякі хочуть відтворити перший досвід або зробити такий своєрідний «подарунок» своєму партнеру.

Є кілька методів відновлення дівочої пліви:

• Найбільш старий – хірурги зшивають залишки дівочої пліви. Ефект від цієї маніпуляції не довгостроковий, така відновлена пліва тримається недовго, тому метод називається «короткострокова гіменопластика». Проводиться під місцевим наркозом.

• Довгострокова гіменопластика – більш нова методика, при якій відновлена пліва може зберігатися протягом довгого часу. В даному випадку хірург зшиває ділянки слизової оболонки піхви. Проводиться, як правило, під загальним наркозом.

Операція триває, в залежності від складності, від 15 хвилин до години. Після декількох годин лікарського спостереження можна залишити стіни клініки.

При грамотно проведеній операції навіть гінеколог не з'ясує, чи мала місце операція. Всі належні відчуття при статевому акті після такої гіменопластики зберігаються. Статевий акт можливий найближчим часом після втручання.

Ця процедура жодним чином не впливає на жіноче репродуктивне здоров'я, на можливість вагітності, її протікання і пологи, а також не має ніяких наслідків для чоловіків.

Протипоказань для цієї процедури практично немає, за винятком запальних процесів в фазі загострення, при інфекціях (включаючи статеві).

ЗВУЖЕННЯ ВАГІНИ

При звуженні вагіни практикуючий хірург може вибирати між двома методами: підтяжка вагіни або ін'єкційне наповнення. Як і при зменшенні статевих губ, хірург вирізає зайву тканину вагіни. При ін'єкційному звуженні вагіни, як і при збільшенні статевих губ, вона звужується за рахунок ін'єкцій власного жиру.

Це одна з найбільш популярних операцій в сфері інтимної пластики. Основна причина, по якій жінки звертаються до даної операції – розширення піхви як наслідок пологів або захворювань. Результатом є втрата повноти відчуттів при статевому акті як жінкою, так і її партнером, порушення сексуальної гармонії і відсутність максимального задоволення, а це загрожує серйозними порушеннями в фізіологічному і психологічному здоров'ї пари.

Треба відзначити, що існують і інші методи, які дозволяють домогтися деякого звуження піхви, до них відносяться:

• Спеціальні креми і гелі дають короткостроковий ефект.

• Фізичні вправи потрібні для відновлення тонусу м'язів.

• У народній медицині відомі лікарські трави, які дають подібний ефект.

Найбільш ефективним методом є все-таки хірургічне втручання, воно забезпечує максимально стійкий бажаний результат.

Суть операції по підтяжці вагіни полягає у видаленні задньої або передньої частини піхви. Це відносно нескладне втручання, що проводиться або під місцевою, або під загальною анестезією (вибір робиться лікарем в залежності від індивідуальних особливостей здоров'я пацієнтки).

Підготовка до операції полягає в утриманні від їжі і пиття за 3-5 години.

РИЗИКИ

Оперативні втручання в області жіночих гениталій, які проводить досвідчений хірург, мають дуже малу ступінь ризику. Але так як ця зона тіла пронизана безліччю нервів і кровоносних судин, жіноча інтимна область дуже чутлива. Внаслідок цього при інтимній корекції, в певних обставинах можуть проявитися невеликі ускладнення. Як при будь-якій іншій операції інколи спостерігаються складності в загоєнні ран, опухання, інфекції або кровотечі.

ЧОЛОВІЧА ПЛАСТИКА

Пластичні операції в інтимній сфері чоловіків можуть проводитися не тільки за побажанням самого клієнта, з естетичних міркувань, але і за медичними показаннями.

Операції на чоловічих репродуктивних органах можуть проводитись за наступними медичними показаннями:

• Різні вроджені патології.

• Недорозвиненість статевого члена.

• Еректильна дисфункція, викликана порушеннями в ендокринній системі або пов'язана з проблемами судин.

• Наслідки травм.

• Дефекти після інших хірургічних втручань.

Все більшої популярності набуває інтимна пластика у чоловіків з естетичних міркувань. Сексуальна сфера – одна з найважливіших сфер життя чоловіка, і успіх в ній визначає якість життя чоловіка, його впевненість в собі, здоров'я, соціальний статус. Переважна кількість операцій – це зміна розміру або форми статевого члена. Для їх проведення використовуються сьогодні найновіші методики, сучасна апаратура і мікрохірургічний інструментарій. Великою перевагою чоловічої інтимної пластики стало використання місцевого наркозу, що істотно зменшує список протипоказань та ризики ускладнень.

ЗМІНА РОЗМІРУ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА

Це втручання можна поділити на такі види:

• Потовщення члена.

• Збільшення діаметра головки члена.

• Корекція вуздечки (збільшення обсягу головки).

Для проведення таких операцій сьогодні використовуються речовини-філери різного роду, наприклад, гіалуронова кислота або силіконові імплантанти. Може бути використана власна тканина пацієнта, але такий метод частіше використовується при збільшенні довжини члена.

ЗМІНА ФОРМИ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА

Найчастіше тут мається на увазі виправлення викривленої форми статевого члена. Воно буває двох типів:

• Вроджене.

Найчастіше не впливає на якість інтимного життя і ерекцію, спостерігається у досить великої кількості чоловіків. Але якщо викривлення досить яскраво виражено, воно може спричинити за собою дискомфорт, і навіть біль при сексуальному контакті. В цьому випадку, звичайно, необхідна корекція.

• Придбане.

З'являється внаслідок певних захворювань.

Операцію по корекції викривлень вважають досить складною, вона проводиться під загальним наркозом і вимагає певної передопераційної підготовки, а також включає реабілітаційний період тривалістю 2-3 дні.