Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Funnel-shaped deformation of the chest

Funnel-shaped deformation of the chest
Лійкоподібна деформація грудної клітки
Лійкоподібна деформація грудної клітки

Лійкоподібна деформація грудної клітки не тільки погіршує стан серцево-судинної і дихальної систем дитини, але і завдає сильні психологічні страждання. Для підлітків дуже важлива зовнішність і схвалення однолітків. Після хірургічної корекції воронкоподібної деформації грудної клітки якість життя дитини значно поліпшується. А про проведене втручання нагадують тільки малопомітні невеликі рубці.


В Універсальній клініці «Оберіг» дитячі хірурги проф. Левицький А.Ф. і Годік О.С.виконують операції по Нассу (Nuss) з встановленням одиночної пластини або мостовидних конструкцій під торакоскопічною навігацією. Переваги цього малотравматичного методу корекції воронкоподібної деформації грудної клітки:

  • Простота виконання;
  • Мінімальна травматичність;
  • Мінімальний больовий синдром;
  • Швидка реабілітація;
  • Відмінний косметичний результат.


Наші хірурги мають великий досвід проведення операцій по Нассу. Так, Левицький А.Ф. виконав більше 500 операцій з реконструкції деформацій грудної клітини. Після операції діти відзначають поліпшення самопочуття, підвищення самооцінки. Вони стають більш активними, можуть вільно дихати і займатися спортом.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ОПЕРАЦІЇ ПО НАССУ В КЛІНІЦІ «ОБЕРІГ»?

Хірургічну корекцію лійкоподібної деформації грудної клітки бажано проводити в період інтенсивного росту дитини (у віці 10-16 років).


Операція триває близько години під загальним наркозом. Через невеликі розрізи в п'ятому чи шостому міжребер'ї вводиться С-подібна пластина або мостовидна конструкція, яка підтримує правильну форму грудної клітки. Ми працюємо тільки з офіційно зареєстрованими і сертифікованими пластинами зі сплаву титану.


В Універсальній клініці «Оберіг» операція виконується з торакоскопічною навігацією. Це означає, що через невеликий додатковий розріз в грудну клітку вводиться мініатюрна камера, і хірург бачить на екрані, як проходить установка пластини або мостової конструкції. Торакоскопічна навігація забезпечує безпеку втручання, оскільки корекція деформації «наосліп» загрожує пошкодженням серця і легенів.


Ми приділяємо велику увагу знеболенню. Під час втручання хірург розміщує катетер для епідуральної анестезії, який також використовується в післяопераційному періоді. Вже на наступний день пацієнти починають ходити. Дитину виписують з стаціонару на четвертий-п'ятий день.


Через 2-3 роки пластина видаляється. Після закінчення цього часу видалення фіксаторів не грозить втратою досягнутої корекції. Розрізи під час повторної операції виконуються в тому ж місці, тому нові рубці не з'являються.


Допоможіть своїй дитині дихати вільно і не соромитися свого тіла! Звертайтеся в Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології Універсальної клініки «Оберіг»! Запис за телефоном:

+380 (44) 521-30-03