Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Лійкоподібна деформація грудної клітки

Лійкоподібна деформація грудної клітки
Лійкоподібна деформація грудної клітки
Лійкоподібна деформація грудної клітки

Лійкоподібна деформація грудної клітки не тільки погіршує стан серцево-судинної і дихальної систем дитини, але і завдає сильні психологічні страждання. Для підлітків дуже важлива зовнішність і схвалення однолітків. Після хірургічної корекції воронкоподібної деформації грудної клітки якість життя дитини значно поліпшується. А про проведене втручання нагадують тільки малопомітні невеликі рубці.


В Універсальній клініці «Оберіг» дитячі хірурги проф. Левицький А.Ф. і Годік О.С.виконують операції по Нассу (Nuss) з встановленням одиночної пластини або мостовидних конструкцій під торакоскопічною навігацією. Переваги цього малотравматичного методу корекції воронкоподібної деформації грудної клітки:

  • Простота виконання;
  • Мінімальна травматичність;
  • Мінімальний больовий синдром;
  • Швидка реабілітація;
  • Відмінний косметичний результат.


Наші хірурги мають великий досвід проведення операцій по Нассу. Так, Левицький А.Ф. виконав більше 500 операцій з реконструкції деформацій грудної клітини. Після операції діти відзначають поліпшення самопочуття, підвищення самооцінки. Вони стають більш активними, можуть вільно дихати і займатися спортом.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ОПЕРАЦІЇ ПО НАССУ В КЛІНІЦІ «ОБЕРІГ»?

Хірургічну корекцію лійкоподібної деформації грудної клітки бажано проводити в період інтенсивного росту дитини (у віці 10-16 років).


Операція триває близько години під загальним наркозом. Через невеликі розрізи в п'ятому чи шостому міжребер'ї вводиться С-подібна пластина або мостовидна конструкція, яка підтримує правильну форму грудної клітки. Ми працюємо тільки з офіційно зареєстрованими і сертифікованими пластинами зі сплаву титану.


В Універсальній клініці «Оберіг» операція виконується з торакоскопічною навігацією. Це означає, що через невеликий додатковий розріз в грудну клітку вводиться мініатюрна камера, і хірург бачить на екрані, як проходить установка пластини або мостової конструкції. Торакоскопічна навігація забезпечує безпеку втручання, оскільки корекція деформації «наосліп» загрожує пошкодженням серця і легенів.


Ми приділяємо велику увагу знеболенню. Під час втручання хірург розміщує катетер для епідуральної анестезії, який також використовується в післяопераційному періоді. Вже на наступний день пацієнти починають ходити. Дитину виписують з стаціонару на четвертий-п'ятий день.


Через 2-3 роки пластина видаляється. Після закінчення цього часу видалення фіксаторів не грозить втратою досягнутої корекції. Розрізи під час повторної операції виконуються в тому ж місці, тому нові рубці не з'являються.


Допоможіть своїй дитині дихати вільно і не соромитися свого тіла! Звертайтеся в Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології Універсальної клініки «Оберіг»! Запис за телефоном:

+380 (44) 521-30-03