Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Nephrectomy

Nephrectomy

Нефректомія (видалення нирки) і нефроуретеректомія (видалення нирки і сечоводу) показані при різних захворюваннях нирок, коли їх функція або анатомічна цілісність не може бути відновлена, і при цьому є високий ризик ускладнень.


Нирка може бути вилучена за допомогою відкритого або лапароскопічного доступу.


При відкритому хірургічному втручанні для видалення нирки необхідний великий розріз з неминуче пов'язаними з ним проблемами, такими як біль, перебування в лікарні близько 7-10 днів. При більш сучасному методі лапароскопічного видалення нирки роблять три або чотири розрізи довжиною до 1 см. Через ці розрізи вводиться тонка трубка зі світлом і камерою на кінці (лапароскоп), хірургічні інструменти. Камера дає хірургу можливість бачити на екрані нирку і навколишні тканини. Потім один з розрізів буде розширений, щоб видалити чуруз нього нирку, коли вона буде відділена від навколишніх тканин і кровоносних судин.


Лапароскопічний метод видалення нирки викликає меншу втрату крові і менше ускладнень ніж відкритий метод, більш короткий відновлювальний період. Зазвичай операція триває близько 2-3 годин, але варіює залежно від конкретної операції.


У день після операції пацієнт вже може сідати в ліжку на короткий час і долати невеликі відстані. На другий день після операції вже можна проводити більшу частину часу поза ліжка і проходити більш довгі відстані.


Невеликі ранки закриваються розсмоктується швами. Через сорок вісім годин після операції вони можуть бути видалені і ранка закривається спеціальною наклейкою, щоб пацієнт міг митися і купатися як звичайно.


Універсальна клініка «Оберіг» має всі умови для проведення таких операцій лапароскопічно, з мінімальним травмування дитини! Телефонуйте: 

(044) 521 30 03