Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Gastroscopy: preparation

Gastroscopy: preparation
  • Дослідження може бути виконано в будь-який час доби (зранку, після обіду, ввечері), але строго через 6 годин після звичайного прийому їжі та рідини, а також лікарських препаратів.
  • Напередодні дослідження рекомендується легка вечеря за 2 години перед сном. В цілому, утриматися від прийому їжі та пиття рідини необхідно не менше ніж за 6 годин до дослідження.
  • Якщо Ви приймаєте регулярно медикаментозні препарати. У тому випадку якщо Ви плануєте виконувати дослідження без анестезії (тобто Вас не буде консультувати анестезіолог клініки), ОБОВ'ЯЗКОВО уточніть у Вашого лікуючого лікаря, як і в якому дозуванні вживати необхідні Вам ліки в день проведення дослідження.
  • Абсолютних протипоказань до проведення дослідження немає.
  • Перед процедурою Вам буде запропоновано заповнити Інформовану згоду, уважно прочитайте її та переконайтеся, що Ви задали всі Ваші питання лікарю-ендоскопісту.
  • При бажанні пацієнта або за медичними показаннями процедуру можна виконати в стані медикаментозного сну, що забезпечує повний комфорт пацієнтові під час проведення процедури і більше можливостей для ретельного дослідження слизової шлунка, дванадцятипалої кишки лікарем-ендоскопістом. У цьому випадку, перед процедурою, додатково, потрібно консультація анестезіолога і додаткові аналізи.
  • Для проведення гастроскопії в стані медикаментозного сну необхідно пройти консультацію анестезіолога. З собою на консультацію необхідно принести результати аналізів (загальний аналіз крові, глюкоза крові) та електрокардіограму. Консультацію можна пройти в день дослідження (прийти на 1 годину раніше) або заздалегідь (запис попередній). Якщо Ви записані на дослідження на 9.00, то Вам необхідно пройти консультацію анестезіолога напередодні (виняток може бути тільки для іногородніх пацієнтів).
  • Після проведення гастроскопії починати прийом їжі можна не раніше ніж через 2 години після процедури. Їсти потрібно невеликими порціями (200-300г). Вживати можна варену, запечену або тушковану їжу.
  • Після проведення гастроскопії в стані медикаментозного сну не можна сідати за кермо.

Правило відміни візиту: Якщо Ви, будучи записані на ендоскопічні обстеження/операцію, за 48 годин підтвердили свій візит оператору call-центру та не з’явились в клініку для проведення маніпуляції – тоді Вам слід оплатити послугу «Пропущений візит до лікаря-ендоскопіста (за 1 годину)», вартістю 825 грн. або 1 650 грн (за 2 години) при наступному візиті. Дана послуга компенсує вартість часу лікаря та медсестри, а також готовність медичного інструментарію.