Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Гастроскопія: підготовка

Гастроскопія: підготовка
  • Дослідження може бути виконано в будь-який час доби (зранку, після обіду, ввечері), але за умови виключення в день дослідження прийому їжі та рідини.
  • Напередодні дослідження рекомендується легка вечеря за 2 години перед сном.
  • Якщо Ви приймаєте регулярно медикаментозні препарати. У тому випадку якщо Ви плануєте виконувати дослідження без анестезії (тобто Вас не буде консультувати анестезіолог клініки), ОБОВ'ЯЗКОВО уточніть у Вашого лікуючого лікаря, як і в якому дозуванні вживати необхідні Вам ліки в день проведення дослідження.
  • Абсолютних протипоказань до проведення дослідження немає.
  • Перед процедурою Вам буде запропоновано заповнити Інформовану згоду, уважно прочитайте її та переконайтеся, що Ви задали всі Ваші питання лікарю-ендоскопісту.
  • При бажанні пацієнта або за медичними показаннями процедуру можна виконати в стані медикаментозного сну, що забезпечує повний комфорт пацієнтові під час проведення процедури і більше можливостей для ретельного дослідження слизової шлунка, дванадцятипалої кишки лікарем-ендоскопістом. У цьому випадку, перед процедурою, додатково, потрібно консультація анестезіолога і додаткові аналізи.
  • Для проведення гастроскопії в стані медикаментозного сну необхідно пройти консультацію анестезіолога. З собою на консультацію необхідно принести результати аналізів (загальний аналіз крові, глюкоза крові) та електрокардіограму. Консультацію можна пройти в день дослідження (прийти на 1 годину раніше) або заздалегідь (запис попередній). Якщо Ви записані на дослідження на 9.00, то Вам необхідно пройти консультацію анестезіолога напередодні (виняток може бути тільки для іногородніх пацієнтів).
  • Після проведення гастроскопії починати прийом їжі можна не раніше ніж через 2 години після процедури. Їсти потрібно невеликими порціями (200-300г). Вживати можна варену, запечену або тушковану їжу.
  • Після проведення гастроскопії в стані медикаментозного сну не можна сідати за кермо.


Зверніть увагу! Записавшись  на ендоскопічне дослідження, Ви повинні будете здійснити передоплату в розмірі вартості послуг, без урахування будь-яких маніпуляцій, які можуть бути виконані в ході процедури. Рахунок потрібно оплатити протягом 24 годин з моменту здійснення запису, якщо кошти не поступають, то запис анулюється. В разі відміни за 3 доби до обстеження, кошти залишаються на авансі. В іншому випадку, кошти не повертаються.

Є два варіанти оплати:

а) При наявності «Особистого кабінету» Ви можете сплатити послугу на сайті через Особистий кабінет пацієнта.

б) В разі відсутності «Особистого кабінету» Вам буде відправлена смс з кодом  для оплати та посиланням на наш сайт, де Ви можете здійснити оплату. Якщо у Вас немає можливості сплатити послугу шляхом переведення коштів з банківської карти, Вам буде направлено рахунок з реквізитами для оплати через банк.