Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Гастроскопія

Гастроскопія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Гастроскопія (ЕГДС - езофагогастродуоденоскопія, фіброгастроскопія, ендоскопічне дослідження шлунку та дванадцятипалої кишки ) - найбільш точне діагностичне дослідження, яке дозволяє лікарю-ендоскопісту не тільки оглянути слизову оболонку стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки, але і виконати більш точні діагностичні маніпуляції:

  • фарбування слизової спеціальним барвником для діагностики змін, в тому числі і передракових (хромоендоскопія);
  • вивчити судинний малюнок за допомогою вузькоспектрального режиму ( NBI ) на моніторі з високою роздільною здатністю;
  • встановити наявність інфекції (Helicobacter pylori) і взяти маленькі шматочки матеріалу слизової для гістологічного дослідження (поліпозиційна біопсія).

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Лікарі
Яковенко Владислав Олександрович Яковенко Владислав Олександрович
  • Лікар-хірург-ендоскопіст
  • Кандидат медичних наук
  • Керівник напряму ендоскопії та малоінвазивної хірургії
  • 30 років медичного стажу
Бухарін Тимофій Віталійович Бухарін Тимофій Віталійович
  • Лікар-хірург-ендоскопіст
  • 22 роки медичного стажу
Гастроскопія Чому "Оберіг"?

Для усунення дискомфорту, ми рекомендуємо виконання гастроскопії в стані «медикаментозного сну» - проведення ендоскопічного дослідження «уві сні» з високим рівнем знеболення. Таким чином, повністю виключаються будь-які неприємні відчуття під час процедури.

Сучасна анестезія в клініці «Оберіг» безпечна і проводиться досвідченими лікарями - анестезіологами під постійним моніторингом показників артеріального тиску і частоти пульсу, показника насиченості крові киснем, частоти дихання, реєстрації ЕКГ і подачі зволоженого кисню через носову канюлю.

Запис на прийом +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов
Людмила

19.07.2019

Яковенко Владислав Александрович

Спасибі чудовому лікарю, що видалив поліп восьмого січня 2019 року в антральному відділі шлунка. У страху очі великі, коли йшла на наркоз, страшенно хвилювалася. А чоловік сказав, ...

Андрій

11.05.2019

Бухарин Тимофей Витальевич

Лікар Тимофій Віталійович Бухарін робив мені гастроскопію у травні 2019 року. Дуже уважний, спокійний. Детально розповідає про перебіг процедури до її проведення та про її результа...

Александр Шилко

29.04.2021

Яковенко Владислав Александрович

Сегодня был на процедурах у замечательного профессионала Владислава Александровича Яковенко! Что хочу сказать? Обследование в клинике «Оберіг», у Яковенка – это знак высшего качес...