Я,
Негря Євгеній Васильович, лікар-ендоскопіст із 18-річним стажем.
Як дитина з «медичної родини» — моя мати лікар-терапевт-ендокринолог, — я ще підлітком обрав для себе професію лікаря. Вищу медичну освіту отримав в Ужгородському державному університеті (1992-1998), пройшов інтернатуру по хірургії на базі Ужгородської обласної клінічної лікарні (1998-2000). Першим місцем роботи стала посада лікаря-хірурга в Чопській вузловій лікарні, але майже за рік від початку роботи хірургом хотілося зростати та вдосконалюватися, тому вступив до клінічної ординатури на кафедрі хірургії стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О.Богомольця на базі Київської лікарні швидкої медичної допомоги (2001-2003).
Серед професійного досвіду – робота лаборантом кафедри хірургії стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця та лікарем-хірургом лікарні швидкої медичної допомоги, лікарем-хірургом в поліклініці сімейного типу «Русанівка» (м. Київ), лікарем-хірургом в Ірпінській районній лікарні, лікарем-ендоскопістом в Київському обласному онкологічному диспансері.
Працюючи хірургом, шукав не лише можливості для себе як хірурга вдосконалювати навички, але й цікавився технологіями, здатними забезпечувати кращі результати лікування пацієнтів за умов використання Мініінвазивних та ендоскопічних підходів. На щастя, від початку 2000-х років технологічне, програмне обладнання в галузі ендоскопії почало стрімко розвиватися, і моє прагнення переросло у захоплення саме ендоскопічною хірургією. З 2005 року я почав працювати у Київській обласній клінічній лікарні лікарем-ендоскопістом в ендоскопічному відділенні та за сумісництвом лікарем-хірургом хірургічного відділення.
Мені пощастило, що на своєму медичному шляху я зустрів таких вчителів та наставників, як Журавський Віктор Казимірович, Яковенко Владислав Олександрович, Насташенко Ігор Леонідович — без них важко уявити сучасну українську ендоскопічну хірургію.
Зацікавленість у розвитку вітчизняної ендоскопії та широкому впровадженню Мініінвазивних та ендоскопічних методик було помічене в професійному середовище, та у 2015 році я отримав пропозицію очолити відділення ендоскопічної діагностики Київської міської клінічної лікарні №8. За 7 років керівництва відділенням вдалося зробити багато — від вирішення питань з оснащенням відділення ендоскопічною технікою, мотивування молодих лікарів опановувати нову медичну професію до широкого застосування ендоскопічних операцій при різноманітній патології кишково-шлункового тракту.
Початок 2022 року ознаменувався для мене переходом на основне місце роботи лікарем-ендоскопістом в клініку «Оберіг», в якій я із 2008 по 2015 рік працював за сумісництвом. Але ж початок повномасштабного вторгнення різко змінив плани – з березня 2022 р. по червень 2023 року виконував свій громадянський обов’язок в лавах ЗСУ на посаді лікаря евакуаційного відділення. Повернувшись з фронту, продовжив роботу лікарем-ендоскопістом в Центрі ендоскопії та малоінвазивної хірургії клініки «Оберіг». Для мене — це честь бути частиною великої медичної родини клініки «Оберіг», в якій створені усі умови для надання українцям найякіснішої медичної допомоги на рівні світових стандартів, а подекуди – навіть і перевершувати їх.
Навчання та курси вдосконалення:
Тематичне вдосконалення «Актуальні питання лапароскопічної хірургії» на кафедрі хірургії то проктології Національної медичної академії підвищення кваліфікації лікарів імені П.Л. Шупика (2004).
Спеціалізація з проктології на кафедрі хірургії та проктології Національної медичної академії підвищення кваліфікації лікарів імені П.Л. Шупика (09 – 11.2004).
Спеціалізація з ендоскопії на кафедрі онкології Національної медичної академії підвищення кваліфікації лікарів імені П.Л. Шупика (09-12.2006).
Участь в наукових конференціях:
Шоста українська школа-семінар «Мініінвазивні технології в сучасній хірургії», м. Славське (2005).
Симпозіум, школа-семінар «Лапароскопічні технології в сучасній медицині», м. Львів (2006).
VIII школа-семінар «Мініінвазивні технології в сучасній хірургії», м. Славське (2007)
Симпозіум «Діагностика та лікування шлунково-кишкових кровотеч», м. Київ (2007).