Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Колоноскопія

Колоноскопія
Про напрям
Лікарі
Про напрям

Колоноскопія традиційно вважається діагностичною процедурою, яка дозволяє оглянути товстий кишечник на наявність поліпів і плоских (неполіпоподібних ) утворень, які становлять серйозну небезпеку для пацієнта, оскільки з часом схильні до переродження на рак. У всьому світі поліпи, аденоми та інші новоутворення в кишківнику вже давно називають передраковими станами.

Процедура колоноскопії в клініці «Оберіг» триває від 20 до 60 хвилин в залежності від стану пацієнта. Основною метою процедури є максимально швидке проходження колоноскопа до купола сліпої кишки (від 2 до 5 хв.). Ретельний огляд товстої кишки на виході. Всі патологічні «знахідки» при можливості відразу ж видаляються, а взятий матеріал відправляється на гістологічне дослідження (біопсія) для з'ясування доброякісної або злоякісної природи клітин новоутворення. При необхідності використовують ендоскопічний ультразвук (ендосонографія) для визначення ступеня інвазії новоутворення товстої кишки.

Що потрібно знати, обираючи медичний центр, де зробити колоноскопію? Процедура повинна бути максимально інформативною, безпечною, з можливістю одночасного проведення ендоскопічних операцій, а також комфортною для пацієнта (колоноскопія під наркозом – в стані «медикаментозного сну».

Унікальні відмінності колоноскопії в Універсальній клініці «Оберіг»:

 • Ілео - колоноскопія (дослідження частини тонкої кишки). У відділенні ендоскопії та малоінвазівноі хірургії клініки «Оберіг» обладнання дозволяє проводити діагностичний огляд тонкої кишки. Зазвичай, цей відділ кишечника залишається недослідженим, його просто не бачать лікарі. Наше обладнання дозволяє оглянути від 5 до 100 см тонкої кишки, що відповідає стандартам Європейської Асоціації гастроінтестінальної ендоскопії ( ESGE ). Серед «знахідок», які наші ендоскопісти діагностували в цьому відділі кишечника були поліпи, підслизові новоутворення, а також хвороба Крона.
 • Інверсія (розворот на 180 градусів в прямій кишці ). Ця проста на словах процедура не є такою у своєму виконанні. Полягає вона в тому, що наш колоноскоп має здатність оглянути слизову оболонку кишки на виході (внутрішня сторона анального отвору). Ця частина також часто залишається поза очима дослідників, а саме там часто розташовуються поліпи та інші новоутворення, що підлягають видаленню.
 • Обов'язкова біопсія, підфарбовування слизової (хромоендоскопія), NBI (дослідження в вузькополосному спектрі світла) і ендоскопічне УЗ дослідження (ендосонографія) у разі потреби. Перераховані вище процедури необхідні для проведення комплексної колоноскопії, яка відповідає Європейським протоколам. Тільки взявши біопсію і провівши морфологічну верифікацію матеріалу лікар може ставити остаточний діагноз - у всіх інших випадках лікар може висувати лише припущення, але не діагноз. Підфарбовування слизової дозволяє побачити на екрані плоскі новоутворення, які неможливо помітити без фарбування. Наше обладнання дозволяє в будь-який момент додатково провести ультразвукову діагностику (ендосонографія) для визначення точних розмірів, структури і щільності виявленого новоутворення (щоб ретельніше підготуватися до його видалення) .
 • Поліпектомії або резекція чи дисекція слизової оболонки кишки на місці. У разі виявлення поліпів, аденом чи інших неполіпоподібних новоутворень ендоскопіст може при цій же процедурі прибрати (видалити) новоутворення. При цьому пацієнту не потрібно проводити окреме оперативне втручання, операція абсолютно неінвазивна (оскільки проводиться через природні отвори).
 • Анестезія. 99 % колоноскопій в клініці «Оберіг» проводять під анестезією в стані глибокого «медикаментозного сну» не створюючи дискомфорту для пацієнта. Знеболювання і анестезія при колоноскопії є стандартом у Європі та США. Для проведення колоноскопії уві сні використовуються препарати, які мають мінімальну побічну дію.
 • Безпека. При виконанні колоноскопії в клініці «Оберіг » Ви можете бути впевнені в повній інфекційній безпеці процедури. Це досягається завдяки ретельній обробці колоноскопа з використанням автоматичних репроцесорів, що знешкоджує до 99,9 % всіх хвороботворних бактерій і вірусів.

Колоноскопія є обов'язковим етапом профілактичної програми з метою скринінгу раку товстої кишки онко check – up.

Колоноскопія - процедура, яка завжди вимагає високої кваліфікації лікаря, професійного обладнання та дотримання високих стандартів виконання процедури. Дана процедура є високоінформативною і незамінною для точної діагностики серйозних захворювань, в тому числі і раку товстої і прямої кишки (колоректального раку). Але пам'ятайте про те, що колоноскопія повинна бути виконана в експертних діагностичних центрах, які дотримуються стандартів безпеки та якості!

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Лікарі
Яковенко Владислав Олександрович Яковенко Владислав Олександрович
 • Лікар-хірург-ендоскопіст
 • Кандидат медичних наук
 • Керівник напряму ендоскопії та малоінвазивної хірургії
 • 29 років медичного стажу
Бухарін Тимофій Віталійович Бухарін Тимофій Віталійович
 • Лікар-хірург-ендоскопіст
 • 20 років медичного стажу
Колоноскопія Чому "Оберіг"?

Комплексна колоноскопія в Універсальній клініці «Оберіг» має не тільки діагностичну функцію, а й завдяки високотехнологічному обладнанню та кваліфікації лікарів, дозволяє проводити неінвазивні операції (видалення поліпів, резекції /диссекціі слизової оболонки кишки разом з пухлиною, в межах здорових тканин) прямо під час діагностичної процедури. Пацієнт не потребує додаткової підготовки, крім тієї, яку він провів перед колоноскопією.

Запис за номером +38 044 521 30 03.

Отзывы наших пациентов
Ольга Ігорівна

27.10.2019

Яковенко Владислав Александрович

Шановний Владиславе Олександровичу! Я і моя сім'я хотіли висловити Вам вдячність. Мені Владиславом Олександровичем було проведено дві операції стравоходу. У мене був передраковий с...

Людмила

19.07.2019

Яковенко Владислав Александрович

Спасибі чудовому лікарю, що видалив поліп восьмого січня 2019 року в антральному відділі шлунка. У страху очі великі, коли йшла на наркоз, страшенно хвилювалася. А чоловік сказав, ...

Людмила

15.02.2021

Бухарин Тимофей Витальевич

Очень благодарна Тимофею Витальевичу за проведенную гастроскопию и удаление полипа. Внимательный, спокойный, профессионал своего дела. Спасибо его команде.